Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a volt barátnőjétől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a volt barátnőjétől. Mit gondolhatnék?

Figyelt kérdés

4 éve kerülgetjük egymást egy fiúval, mint macska a forrókását. Közben egy összeveszés után neki volt egy barátnője kevesebb, mint egy évig. Pár hónapja szakított vele és most velem van együtt. Imádom, szeretem és minden földi jó, amit el lehet képzelni. Egyetlen problémám van: a volt barátnője - szerintem - jobban néz ki, mint én és nehezen hiszem el, hogy a srác szerethet engem egy olyan lány után. Félek, hogy nem vagyok elég jó. :(

A válaszokat előre is köszönöm!

L/17


2013. aug. 7. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem lennél elég jó neki, nem jött volna össze Veled. :)
2013. aug. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknál is a belső érték egy kapcsolat alapja. Nyugi! Legyen több önbizalmad.
2013. aug. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A külső csak az első benyomásnál fontos, egy kapcsolatban csak a belső számít, akit szeretsz, az úgyis gyönyörű a szemedben :)
2013. aug. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár ezen agyalnod,megmérgezed a kapcsolatodat vele.
2013. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!