Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene kezelnem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezelnem ezt a dolgot? (zavar a barátom múltja)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve együtt vagyok a barátommal. Mivel távkapcsolatban élünk, így csak nyáron tudunk igazán sűrűn találkozni. Minden nagyon jó, leszámítva azt, hogy engem borzasztóan zavar a tudat, hogy miket tett más nőkkel..

Van egy lány, akivel 5 évig együtt voltak és most barátok maradtak. A lányt nem régiben jegyezték el, de a problémáival mindig a barátomat keresi meg.

Történt ami következő: Ültünk a metrón és a barátomat felhívta a lány. A srác iszonyúan zavarba jött, kb 4* megkérdezte tőle, hogy hogy van, majd a lány azt kérdezte, hogy ott vagyok-e vele, mert ha igen, inkább nem most kéne beszélniük, nehogy rosszul essen nekem, de egyébként üdvözöl..

Ezen nagyon kiakadtam, a barátom azt mondta biztos csak panaszkodna..

A másik, hogy néha eszembe jut, hogy más lányba is mártogatta férfiasságát és ekkor elmegy az egésztől a kedvem..Ezt hogyan fogadjam el, hogy normális, hogy voltak barátnői?


(nekem is volt már párom)


Bocsi, hogy ilyen kesze-kusza lett!


Előre is köszi a válaszokat!


2013. aug. 7. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor zavarja a nőt a párja exe vagy exei ,ha azok szóba kerülnek ,fel fel bukkannak .
2013. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Féltékenység az előző párra.

Klasszikus dolog. Ha tehetném szerelmem tárgyánál én is visszatekerném az időt, hogy még véletlenül se kotorjon bennem ás csak én.

De ez viszont természetes, hacsak nem vagy 14 éves tini. Így tudni kell elfogadni, főleg, hogy neked is volt már más. Jogos, hogy neki is.

2013. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem fogod elhinni hogy oldottam meg. Van egy csajszi, akinek anno a párom volt az első, akkor mi még nem ismertük egymást.

De a csaj nagyon szerelmes lett.Amikor össze jöttünk ez a csaj írt a páromnak sms-eket hogy nagyon szereti, meg hogy gyereket akar tőle stb. Párom elmondta neki hogy már vagyok én, és hogy engem szeret és onnantól kezdve nem is hallottam a csajról.Egészen mostanáig abban a tudatban voltam hogy már rég el is felejtették egymást.Ennek amúgy már 6 éve.

Nemrég szembesültem vele hogy facén bizony beszélgetnek, a csaj elmondta hogy ő még mindig szerelmes, de ezen kívűl minden más bánatát, gondját is az én párommal osztotta meg.De minden egyes beszélgetés úgy kezdődött hogy itthon vagyok-e tudnak-e beszélni.(a csaj szintén elvan már jegyezve)

Na hát először kavargott bennem sok minden, elküldöm a csajt a fenébe, a jegyesének elküldöm a levelezést.

Aztán bejelöltem, és vártam a reakciót.Először nem tudta ki vagyok, de miután felvilágosítottam kilétemről nekem is elmondta hogy ne haragudjak hogy beszélgetnek, ő valóban szerelmes még, de tiszteletben tartja hogy én vagyok az akit a párom szeret.

Azóta minden nap beszélünk a csajszival, nekem önti ki a szívét, tőlem kér tanácsot.Így a páromra szinte már rá sem ír.

Szóval akár megpróbálhatod te is ezt.


Bocsi hogy ilyen hosszú lett :D

2013. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úristen!


Én tuti nem tudnék vele így elbeszélgetni, alapból a stílusa..jesszus, azért Te nagyon bátor vagy!

2013. aug. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!