Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha a barátotoknak akivel éppen együtt vagytok van valamilyen bőrhibája? (pl. növekedési csík vagy más néven stria amit nem lehet eltüntetni) 18/F

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, ez biztos, hogy nem.


22/L

2013. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Istenem.............-.-

Persze a legtökéletesebb ha nincs semmi ilyen. De csak ez nem fog zavarni!

2013. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valakivel "jársz" akkor valószínűleg kedveled, és ha kedveled/ szereted akkor teljesen hidegen hagy van e bőrhibája vagy sem , szerintem...
2013. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van striám, meg lúdtalpam, meg gerincferdülésem, meg allergiám, refluxom és még sorolhatnám. Egyiket se tudom eltüntetni, csak javítani egy kicsit a helyzeten különböző módszerekkel:/
2013. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2013. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
az én barátomnak is van bőrhibája. Bár neki eléggé pattanásos a háta, de engem nem zavart sose.
2013. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is van, meg minden második embernek. Ha nem is lenne ilyen gyakori, akkor sem akkora hiba, amin ne lehetne átnézni.
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia kérdező! gondolom ez azt jelenti, hogy neked van ilyened. ne aggódj! az én páromnak is vannak striák a combján (ő is 18/F), soha egy percig sem zavart. sőt, nagyon pattanásos bőre van, a hátán, arcán, mellkasán, de nem zavar. így szeretem, ahogy van :)

Neked sincs okod félni semmitől, Te is el fogod fogadni a párodat úgy, ahogy "sikerült", a külső hibáival együtt, hidd el, ez kölcsönös lesz.

2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem megkaptad a választ..:) eddig senkit sem zavart. A szeretet feltétel nélküli dolog, ha szereted nem csak hogy striákkal, de akár heggel az arcán is fogod...

Sőt én a barátom hibáit még jobban szeretem, nem tudom miért. Imádom minden porcikáját :)

2013. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi stria egyedi, nekem kifejezetten tetszik, pl szerintem a sok anyajegy ami pici és a szeplő is vonzó :) embere válogatja :)
2013. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!