Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül akit zavar, hogy a párja folyton a napjáról érdeklődik?

Figyelt kérdés

Hogy telik, merre járok, hol mit csinálok. Nem akarok beszámolni minden percemről. Hogy szoktassam le erről?

Még nem is járunk csak randizgatunk de már most úgy érzem magam mint egy láncra vert eb.


2013. aug. 6. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

dobj fel te egy témát. Akkor arrol beszéltek majd.

De nem értem miért gond az, hogy érdkelödik irántad. :)

2013. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem való neked kapcsolat.
2013. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem tud témát kitalálni, valószínű ezért.
2013. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pedig, ha kapcsolatban lennél, akkor ez úgyis mindennapos téma lenne. Csak az a baj, hogy olyan hülye felfogásod van, hogy te ezt számonkérésnek veszed. Például, ha megbeszélnék valakivel egy időt, hogy ott legyen, és elkésik mondjuk 20 percet, akkor biztos rákérdeznék, hogy na ez mi volt. Vagy, ha például már rég otthon kellene lennie, aztán még mindig nem került elő, akkor is rákérdeznék, hogy hol járt, mit csinált eddig.
2013. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bummer ***** válasza:

Elvileg ismerkedés alatt a két fél elszokta mondani miket szeret, mire vágyik, mi idegesíti, mit nem igényel, stb.

Ember függő. Sok nő meg azon panaszkodik, hogy a párja nem figyel rá, nem hallgatja meg, mi van vele a napjaiban.

Én a párommal mindig oda vissza megbeszéljük az érdekesebb dolgokat a napunkban, általában este elalvás előtt, ha nem volt akkor rövidre zárjuk.

De ha te olyan vagy, hogy nem akarsz ilyenekről beszélni, esetleg téged se annyira érdekel mikor mi történt vele, akkor beszéljétek meg.

2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gond,ha nem érdeklődne.Ha téged ez már most zavar,akkor bele se kezdj kapcsolatba.
2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Érdeklődjön nyugodtan, nem zavar ha kérdezget csak ne erről. Lehet hülyén működik sőt biztos de nagyon idegesít. Naponta háromszor négyszer megkérdezi hogy mizújs, hogy telik a napod??

Ennyi idő alatt mi tud velem történni amiről beszámolhatok? Főleg h nincs munkám itthon ülök egész nap unalmas az életem.

2013. aug. 6. 14:32
 8/19 A kérdező kommentje:

4-es az teljesen nomális amiről írsz. De mikor neten, telefonon napi többször megkérdezi az már kicsit kezd felhúzni...

Az nem érdekli hányszor voltam pisilni??

2013. aug. 6. 14:33
 9/19 Bummer ***** válasza:

4-es, érdeklődésből, aggódásból tényleg így kell. (ha így gondoltad).

Viszont ha abban a formában gondolod ahogy írtad, na az már tényleg számonkérés, és az a nem normális.

A verbális reakciótól függ melyik kategória.

Ha nem időhöz kötött programunk vagy dolgunk van, nálam pl. nincs olyan, hogy "kellett volna haza érnie". Csak annyit várok el, hogy szóljon, ha megy valamerre, hogy ne aggódjak, illetve ha jön.

2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6-osnak van igaza.
2013. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!