Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » WOW-osok! Ti örülnétek Ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WOW-osok! Ti örülnétek Ennek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most lesz a párom születésnapja és nem nagyon tudom, hogy mit vegyek neki. Igyekeztem a hobbijában gondolkodni. Szereti nagyon a WOW-ot, így úgy gondoltam, hogy megkérdem, ti mit szólnátok ehhez az ajándékhoz:


[link]



2013. aug. 7. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és ennek mi köze a wowhoz... vagy csak én vagyok tudatlan?
2013. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bummer ***** válasza:
Ha még játszik vele és még nincs meg neki a kiegészítő akkor jó ötlet.
2013. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bummer ***** válasza:

Figyelmetlen vagyok, most látom, hogy könyv. :)

Ha olvasni is szeret akkor jó ötlet, ha nem akkor játékhoz valóban gondolkodj.

2013. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Játszik vele, a tudatlan meg én vagyok, azért kérek segítséget. Bármilyen ötletet linkelhettek, ez csak egy booklin-os link.
2013. aug. 7. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
En orulnek neki :)
2013. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legjobb wowos ajándék, ha csináltatsz egy kis szobrocskát a legjobban játszott/kedvelt karakteréről.


[link]


130 dollár + szállítási költség ha jól tudom.

De ennél jobbat egy vérbeli wowosnak nem adhatsz.

2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szívesen megcsináltatnám neki, de 130 dollárom nincs rá sajnos:S
2013. aug. 7. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, amit linkeltél jó ötlet!
2013. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez képregény.

Nos, én nem WoW-ozom, de örülnék neki. Mondjuk ha Assassin's Creed lenne, akkor jobban bejönne. XD


Nos, nem tudom, mennyire áll hozzád közel a kerámiázás, égethető gyurmázás vagy akár a papírmasé, de ha ügyes vagy, akkor megpróbálkozhatsz te is a szoborkészítéssel. Deviantarton találsz hozzá segédletet. Az a lényeg, hogy papírmasénál pl. csináld meg a karakter vázát nagyjából drótból, utána vond be a papírral, hagyd megszáradni, majd fesd be és lakkozd le.


Nem tudom, mikor van az a most, de ha még van időd, akkor a szobor vagy a képregény mellé megpróbálhatsz készíteni valami sexy wow-os cosplay-t magadnak, amivel meglepheted este.


Remélem tudtam segíteni. :))

17/L

2013. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eu.blizzard.com/store


En orulnek ingame petnek/ mountnak vagy gametimenak, hordas iphone toknak. (Kiveve ha allys a baratod)

Talan egy mount meg 1-2 honap gametime lenne a legjobb.



/90 Belf Disc Priest xDD

2013. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!