Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20 éves lánynak kellhet egy 35 éves pasi?

Figyelt kérdés
A csávi kétszer elvált,2 gyereke van,otthon ülős típus,anyucinál lakik,nincs semmije sem...a csaj 20 éves,igazi minden hétvégén bulizós...divat cica...mit akarhat a pasitól? Vagy a pasi tőle?...(ismerősük vagyok csak)

2013. aug. 7. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

jó a szex a pasival...

a csajnak meg apakomplexusa van.

2013. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kell neki. Max lefekszik vele aztán csá. Egy 35 éves Férfit nem így képzel el egy jó csaj.
2013. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Esetleg van a pasinak pénze????
2013. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindenki más megvolt már a városban, csak ez az egy nem... Ő még hiányzik a "listáról"
2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mielőtt elítélnétek,utcabeli vagyo,de megrőkönyödtem mikor ezt megtudtam...majdnem szomszédok...nincs sok pénze a pasinak,teli van adóssággal,a fizetése mind hitelre megy,meg gyerektartásra...szóval a pénz nem...a szex sem lehet olyan nagy durranás,mert mind a két volt felesége ismim(kis városban lakunk) és mindkettő elpanaszolta anno,hogy 2 perc és kész a pasi...szóval csak kíváncsi vagyok mások véleményére,mi motiválhat egy 20 éves csinos fiatal lányt,hogy egy ilyen pasival legyen...mellesleg titkos a dolog,mindenkinek tagadja a csávó a kapcsolatukat,a csaj viszont nem
2013. aug. 7. 11:55
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Mért ne kelhetne?Én 17 voltam amikor megismerkedtem az akkor 33 éves párommal.Neki is volt már családja, akkor még velük is élt.

Próbáltam küzdeni ellene, mert nem akartam egy családot szétverni, de miután a szívemnek nem tudtam parancsolni, meg a felesége saját testvérei meg a párom gyermekei mondták nekem azt hogy ha nem én akkor lesz más, mert az a házasság már rég halott, így hagytam győzni a szerelmet.

Nem érdekelt hogy mit csinál, hogy mije van vagy mije nincs, szerelmes voltam vagyok és kész.

2013. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit tudom én, nem is érdekel. A fontosabb kérdés inkább az téged miért érdekel ennyire? A te hiányos magánéletedet mások megfigyelésével és elemzésével töltöd ki?
2013. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
kedevs 7 -es...ha nem tudsz normálisan válaszolni,nem kell.Miért ne érdekelhetne mások véleménye? Miért lenne nekem ezért hiányos a magánéletem,hogy merek egy ilyet kérdezni? Ki vagy te,hogy eldöntsd nekem lehet e ilyet kérdezni kíváncsiságból,vagy nem? Nézz magadba inkább és írogass máshova ilyen semmitmondó válaszokat.
2013. aug. 7. 12:01
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jól informált vagy kedves kérdező, látom neked sem kell dolgoznod például.

Ha lenne bármi kreatív amit csinálhatnál akkor nem járna ennyire értelmetlen ostoba baromságokon az agyad.


De oké, tudod e azt például, hogy hányas cipőt hord a pasi ?

Mikor jön a csajnak a mikulás ?

Milyen kaját esznek ?

És végül, de nem utolsó sorban a legfontosabb: Hány éves a kapitány ?

2013. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdező én ismerem magamat, de ez rólad nem mondható el. A sértődöttséged alapján valószínűleg beletrafáltam.
2013. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!