Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20 éves lánynak kellhet egy 35 éves pasi?

Figyelt kérdés
A csávi kétszer elvált,2 gyereke van,otthon ülős típus,anyucinál lakik,nincs semmije sem...a csaj 20 éves,igazi minden hétvégén bulizós...divat cica...mit akarhat a pasitól? Vagy a pasi tőle?...(ismerősük vagyok csak)

2013. aug. 7. 11:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nos...akkor mégegyszer...egy utcában lakunk mindnyájan...én dologozom ,napi 12 órát.A pasi nővére szokott átjönni néha a lányával az én lányomhoz játszani,meg a férje szokott elmenni horgászni az én férjemmel időnként.Szóval-el kell keserítsek minden kellemetlenkedő válaszolót,nálam minden oké,A nővérrel szoktam beszélgetni,ő van kiakdva teljesen az öccse viselkedésésn,hogy csinálja a hülyeségeit és hogy orvoshoz kellene küldeni,mert kűlegközelebb általános iskolással kezd.Szóval pusztán kíváncsiság,hogy mi vezethet rá egy 35 éves pasit,hogy egy 20 éves nővel kavarjon...nem egy világ,nem egy korosztály...stb...titkolja...akkor minek?
2013. aug. 7. 12:22
 12/21 A kérdező kommentje:
10:nem trafáltál bele semmibe...:-D sajnálom,hogy csalódást okoztam neked...:-D
2013. aug. 7. 12:24
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: 20 éves az már nem kiskorú, sőt szex terén az a legjobb korosztály.... ;) Szóval mindenképp a pasit ez vezérli (még ha nem is bírja sokáig...). A csaj meg nyilván egy érettebb pasit akar magának, vagy csupán a pénze miatt. Nincs semmije? Oks, honnan tudod hogy a bankszámláján mi van? Vagy mit nyert a közelmúltban? pl. lottó.


A kérdés az, hogy hol ismerkedtek meg. Buliban vagy netán neten... Kitudja. Ha neten, akkor lehet a csajt a pasi személyisége fogta meg.

2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Közöd nincsen ehhez, ha pedig 2 nő hozzáment akkor már jobb férfi mint te.
2013. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez természetes a mai fiatal csajoknál, mivel a velük egykorú himek általában úgy viselkednek, mint akit kasztráltak.
2013. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A korabeli srácok többsége rettenetesen éretlen. Csomó lány fordul az idősebbek felé, mert azok érettebbek, azok mellett igazi nőnek érzik magukat, amikor a pasi nem is vmi extra, csak egy picit már felnőtt. Vagy még az lehet, hogy tapasztaltabb az ágyban.
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak meg nyilván imponál, hogy egy friss, feszes húsú pipi őt akarja. Plusz hozzátartozik az is, hogy velük nem kell hosszú távra tervezni, családot alapítani, kevesebbel elvannak. Sőt ha még nem is az a típus a lány, aki hozzá van szokva a sok pénzhez, már attól hanyatt esik, ha a pasi elviszi a KFC-be, kb., hogy milyen lovagias.
2013. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

a faszinak miért kell a 20éves csaj? : d*gni

csajszikának mért kell egy vén csataló? : hencegni vele, lenézni a 30-os csávókat, mondván mind éretlen, vele szemben és hjaj őt senki sem érti meg.

2013. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. aug. 7. 14:30
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Mert elment a józan esze, ha egyáltalán volt neki. Nem tudom megérteni. Ki a franc akarhatna magának 15 évvel idősebb palit? Komolyan, mintha az apjával járna....fúj...
2013. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!