Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért keresik fejvesztve a párjukat?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ezt látom. Már 12-13 éves korban kezdődik és mindenki meg van áldva, hogy barátja/barátnője legyen. Miért kell ezt olyan görcsösen keresni? Egyedül nem tud életben maradni senki? Én tök jól megvagyok egyedül. Legalább nem kell a másik nyavalygását és rinyálását hallgatni. Nem kel igazodni senkihez, nincsenek hazugságok, féltékenykedés. Nem tartozom senkinek beszámolással. Nincsenek összetört szívek, emiatti piálások. Egyszóval sokkal jobb az élet egyedül, épp ezért nem értem azokat, akik folyamatosan máshoz akarnak ragaszkodni.
2013. aug. 7. 12:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok, 23 éves múltam.
2013. aug. 7. 12:38
 2/19 libamájaskrumpli ***** válasza:
Na akkor 2-en vagyünk már :D
2013. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel szerinted rajtad kívül, hogy te meg vagy-e egyedül vagy sem. Annyira értelmetlen ez a kérdés, hogy nem is értem miért nincs még törölve.


Én sem keresem a páromat egyáltalán és akkor most, hogy ezt tudod mivel lett szebb a napod? 21f

2013. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Csak azért gondolod így, mert téged nem szeret senki... (valószínűleg nem is fog)
2013. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondták már többen is a szemembe, hogy szeretnek. Nem csak neten mint egyeseknek. De akkor sem hatott meg a dolog.
2013. aug. 7. 12:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled van a gond, hogy nem vágysz társra.
2013. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne velem a gond? Aki görcsösen keres, annak lehet több problémája van, mint nekem. :)))
2013. aug. 7. 12:42
 8/19 anonim válasza:
36%
Értsd meg, hogy nem a kereséssel vagy épp a nemtörődömséggel, hanem azzal van a gond, hogy így gondolkozol. Magányos vagy, és még azt is hiszed, hogy ez neked így jó, pedig csak nincsen senki aki elviselne téged...
2013. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogy kitöltsék az űrt az életükben.
2013. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát én rohadtul nem vagyok magányos. Vannak barátaim és nem ülök egész nap itthon.

Aki nem keresi őrült módjára a párkapcsolatot az nem azt jelenti, hogy magányos az illető.

2013. aug. 7. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!