Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért keresik fejvesztve a párjukat?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ezt látom. Már 12-13 éves korban kezdődik és mindenki meg van áldva, hogy barátja/barátnője legyen. Miért kell ezt olyan görcsösen keresni? Egyedül nem tud életben maradni senki? Én tök jól megvagyok egyedül. Legalább nem kell a másik nyavalygását és rinyálását hallgatni. Nem kel igazodni senkihez, nincsenek hazugságok, féltékenykedés. Nem tartozom senkinek beszámolással. Nincsenek összetört szívek, emiatti piálások. Egyszóval sokkal jobb az élet egyedül, épp ezért nem értem azokat, akik folyamatosan máshoz akarnak ragaszkodni.
2013. aug. 7. 12:36
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy nem vagy magányos, mégis idegen emberek véleményét kéred ki olyasmiről, amiről egyáltalán nem lehet mindenféle ismeretség nélkül beszélni.
2013. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz???

Kérdeztem valamit, erre való az oldal. Nehogy már ide csak magányosak tehessenek fel kérdést. Olyan logikai zsákutcában vagy, hogy rossz olvasni.

2013. aug. 7. 12:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Kb én is 23 voltam, amikor kicsit összeborult körülöttem a tökéletes világ(amibe nem kell senki se, jól elvoltam egyedül). Addig én is így gondolkoztam, mint te :) Aztán rájöttem sok dologra és ma már teljesen másképpen látom az életet. De nembaj, hogy te még ilyen vagy(addig a könnyű amíg ilyen egyszerűen látod a dolgokat), de egyszer majd te is megváltozol és megérted ezt az egészet :)
2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Baccardi01 ***** válasza:
Talán attól félnek hogy lekésnek valamiről.
2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 mit kellene ezen megértenem?
2013. aug. 7. 13:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Keresse akinek páros számú édesanyja van...


Ha eddig nem lett meg, ezután sem lesz, a nők különben se érnek feleannyit se amennyit bajlódnunk kell velük...

2013. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen magányos farkas, mint te. Az ember társas lény, szerintem tök normális, hogy mindenki fejvesztve keresi a párját. Csak az nem, hogy olyan fiatalon, 12-13 évesen. Én csak 17 évesen kezdtem a párkeresésen kattogni, de akkor nagyon. Amúgy szerintem meg az a nemnormális, ha valaki agglegény akar maradni, egész életében család nélkül és amikor vénségére már nem lesz kívánatos, akkor egy mutogatós bácsi lesz, aki 15 éves kislányokra hajt:D
2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem fejvesztve, de azért kerestem párt, mert piszok szar volt egyedül lenni. Egyedül lefeküdni, felkelni, hogy nincs aki átöleljen, akivel beszélgessek, szeretkezzek...


A férjem is így érezte mielőtt összejöttünk. Magányos volt. Azért keresett.


Nem mindenki szeret egyedül lenni úgy mint te...


27/N

2013. aug. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell mankó, hogy megálljak 2 lábon.
2013. aug. 9. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!