Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerymiller kérdése:

Az normális hogy 16 évesen fejvesztve keresem azt a lányt akivel egy normális párkapcsolatot lehet kiépíteni?

Figyelt kérdés
Már régóta nem volt senkim. És ez nagyon zavar. Inkább csak hiányzik valaki. Akiknél próbálkozok valahogy sose jön össze. Mi a teendő ilyenkor? Rosszul csinálok valamit?Segítsetek!

2013. jún. 19. 16:41
 1/6 Szergej a Nomad ***** válasza:
annak idején még én is így voltam...
2013. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az nem normális hogy igy gondolkodsz 16 évesen. Miröl késtél le? Semmiről Csak nyugodj meg, végy egy nagy levegőt és normális pulzussal és vérnyomással éld az életed és elöbb utobb lesz barátnöd...


"már régóta nem volt senkim" pff 16 évesen az volt csak régen hogy megszülettél... :)

2013. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

#2 remélem igazad van

és végül is igazad van abban hogy még van időm... csak olyan hiányérzetem van....

2013. jún. 19. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

dugni akarsz mond ki nyiltan :)

De erre is ráérsz még. 17 évesen tapasztaltabbleszel mitn 16 évesen 18 évesen tapasztaltabb mint 17 évesen és igy tovább. Ne akarj egy lenni a sokbol mert akkro sosem találod meg az igazit. Ha most ellövöd a patronaidat akkro rövidtávon talán sok nőd lehet de 10 év mulva elterjed hogy falod a nőket és egy értelmes lány sem áll majd szóba veled.

Mérlegelj hisz nincs arany középút bármennyire is szeretnék ezt mi pasik. :)

2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ép ez az hogy nem csak dugni akarok :D
2013. jún. 19. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, csak pont fordítva...

15l

2013. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!