Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik háttérbe szorulnak a párjuk munkája miatt? És nem számít neki, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés
A párom vállalkozó és nagyon úgy néz ki a helyzet,hogy a munka ez első nála.Azt én megértem,hogy fontos a cég és a pénz,de nem számít neki eléggé,hogy én mit érzek.Konkrétan van egy csaj(akivel nem is annyira rég megcsalt engem,de ezt hagyjuk is,nem ez a kérdés,csak leírtam miért ellenzem őt) és most őt alkalmazza.Ez már régebben meg volt egyezve,csak közben kicsit össze is melegedtek. :( Ok,hogy ügyes a csaj a munkájában és sok munkát ad,de a párom tudja,hogy ez az egész engem nagyon bánt és hogy őt alkalmzza.Csak azt mondja,hogy sz@rban lenne,ha nem őt alkalmazná,mert nem lenne munka annyi.Szóval az a kérdésem,hogy ez normális,hogy a munka és a pénz fontosabb,mint én?Van valaki ilyen helyzetben,hogy háttérbe szorul a munka és pénz miatt?Ennek ugye nem így kellene lennie?Vagyis nálam ez soha nem fordulna elő,hogy a szerelmem lenne a második helyen.Nem tudom más ezt hogy gondolja...
2013. aug. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a munkájának él vagy a családjának. A kettő együtt nem megy, bár vállalkozóként gondolom nem megy nektek rosszul. Mivel megcsalt ezért nem hinném hogy a későbbi közös idilli élet reményében rakja le a kapcsolatotok financiális alapjait.

Miért nem hagytad még el?

2013. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

éldegélünk úgy mondom :)nem nagy cég még ez :)

Azért nem hagytam még el,mert jól elvagyunk,és szeretem,de vannak nagyon rossz időszakaszaim emiatt az egész miatt és olyankor nagyon nehéz.

És ezt nem tudom valahogy megérteni,hogy azt mondja,nem akar a munkának élni,mert nem akar abba a hibába esni,de viszont szerintem arra halad,mert akkor nem az lenne az első számára,hanem én és az hogy én hogy érzem magam emiatt.Nincs igazam?Írjatok még és főleg olyan véleményekre vagyok kíváncsi akik szintén a második helyen vannak,hogy ti hogy viselitek ezt...

2013. aug. 7. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nekem ezér nincsen csajom,a munkám miatt,most csak a karrier,ezt mint a mellékelt ábra mutatja nem értik meg a nők,persze azér jó a Bömösben pöffeszkedni meg a Karib-tengeren nyaralni,de na :D


Ezt neked el kell fogadnod,hogy neki a munka az első te csak 2.-3.lehetsz ha ezt elfogadod oké,de ha nem akkor most fejezzétek be,higgyél nekem ettől csak rosszabb.

Neki a cég érdekeit kell nézni,nem a tiédet,te neked a háttérben kellene meghúzódnod,mert egy lány elmehet a karrier megmarad.

Remélem nem sértettelek meg,de sajnos ez a helyzet.


26Ffi

2013. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,azóta már külön úton járunk. :) Aztán kiderült ott más is,nem csak a cég volt az első. :)
2014. jan. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!