Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet tartunk, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, vagyis volt, mert eljátszottam a bizalmát és most éppen szünetet tartunk. Vissza kell szerezzem a bizalmát, mert egy fontos dolgot nem mondtam el neki, pedig ő mindent megosztott velem, még amit talán más nem is mondott volna el. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem, nem akarom végleg elveszíteni. Azt beszéltük meg, hogy újra randizni kezdünk ahhoz, hogy minden a helyére álljon, hogy a bizalma is újra meglegyen irántam. Mit tudtok javasolni, mit tegyek? Próbálom nem keresni, hogy hiányozzak neki, látszólag hiányzom, de ő sem keresett még, én sem, igaz, ez csak 1 napja van, szóval nem jelentős, de nehéz megállni, hogy ne keressem, küzdök magammal. Szívesen fogadok tapasztalatokat, akik hasonló körülményeket éltek át, vagy akik jó tanáccsal tudnának szolgálni arra, hogy vissza szerezzem őt. Köszi!

2013. aug. 8. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne arra várj, hogy te hiányozz neki és ő keressen, mert ha jól értelmezem, te vagy a szünetelés oka, nem pedig ő. Várj mindenképpen pár napot még, mondjuk egy hetet, hogy kicsit kiszellőztesse a fejét. Ezután pedig Te keresd őt, kérj bocsánatot, bizonyítsd be, hogy érdemes vagy arra, hogy adjon még egy esélyt. Vigyél neki virágcsokrot, írj neki egy dalt stb.
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Ez a kapcsolat meghalt...

Jegyezd meg egy életre: Szünet az iskolában van... kapcsolatban ezt már ugy hivják hogy:

"büntetlenül félrekúrok és ha találok jobb pasit akkor le is lépek"

2013. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!