Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok híváslistájában idegen nő nevét és telefonszámát látnátok? (és nem egyszeri hívás)

Figyelt kérdés
Magát egy hűségesnek mondó férfiról van szó. Elméletileg nem szoktam turkálni a telefonjában, de most fura érzésem volt. Főleg, ha telefonál kimegy az udvarra és most inkább akkor telefonál ha nincs itthon.
2013. aug. 8. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem szoktál turkálni..... miért tetted meg?

Ennek itt vége.Semmi bizalom.

2013. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elméletileg nem szoktam turkálni a telefonjában, de most fura érzésem volt"


Ha nem szoktál turkálni, most sem tetted volna meg.


Az én páromnak is vannak olyan nő ismerősei, akiket én nem ismerek, néha fel is szokták hívni, ebben én semmi különlegeset nem találok.


Az, hogy kimegy az udvarra telefonálni, megint csak nem egy nagy dolog szerintem. A párom akkor is kimegy, ha a haverja hívja, mert pl. én közben TV-zek és zavarja beszéd közben. Ez nem nagy ügy, amúgy sem akarok hallgatózni, hogy miről beszélgetnek.


Ha megbízol a párodban, akkor felesleges kutakodni, ha meg nem, akkor állj elé és kérdezd meg, hogy ki az a nő.

2013. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ha valaki elkezdene jogot formálni arra, hogy belenézzen a telefonomba, vagy áttekintse a kapcsolatrendszeremet, na akkor köszönnék el nagyon gyorsan...
2013. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jó, azért én kicsit erősnek érzem a többiek kritikáját, megtudlak érteni h belenéztél a mobiljába, csak azért ilyet tényleg nem szokás ha bízol benne. Én is azt javaslom, hogy kérdezd meg tőle. :)
2013. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok újra.

4., tényleg túl erősnek érzed? Szerintem a telefon abszolút a privát szférához tartozik, és ha valaki megfogná a telómat és elkezdene benne kurkászni, vagy az e-mailjeim között, netán a szekrényemben a személyes dolgok/írások között, hát az bizony olyan durva határátlépés lenne, amit abszolút nem tudnék tolerálni...

Attól, hogy együtt vagyok valakivel, még nem osztok meg vele mindent, nem kap betekintést az életem minden területébe, és pláne nem követelheti ezt. Amit megosztok, megosztok, amit nem, nem. És ezt tartsa tiszteletben.

Az együttjárás nem jelenti azt, hogy feladjuk a szuverenitásunkat. Mindenkinek vannak kapcsolatai, barátságai különböző intimitási fokokon, és ezt nem kell megosztani a pároddal.


Hogy a hűségről ki mit gondol, azt pedig meg kell beszélni. Mit vártok el. Kizárólagosságot szexuális téren, érzelmi téren, ki mit gondol erről. Ha pedig megegyeztek, hogy amíg együtt jártok, addig mással nincs szex és nincs flört, akkor bizalmat kell adni, és nem nyomozni meg gyanakodni, különben oda az egész.


Szerintem.


Amúgy sok lány így füleli le a barátját, híváslistával, SMS-sel... Hát erre csak azt tudom mondani, hogy jól kell párt választani...

2013. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!