Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye gondoltaim vannak néha-néha, főleg féltékenységgel kapcsoltban, hogy küzdjem el?!

Figyelt kérdés

Néha csak úgy a semmiből arra gondolok, hogy xy-lánnyal biztos szoros kapcsolatba van a párom és, hogy xy odáig van érte..és még a végén elrabolja tőlem a páromat..

Pedig tudom, hogy ez nem történhet meg..mert erős a akapcsolatunk.

Utálom ezeket a gondolatokat. Hogyan szűrjem ki ezeket ??


2011. febr. 28. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy hiába néz meg más csajokat a párod (egyébként te is megnézed a szép hímeket, ugye? :P), hiába beszélget más csajokkal, veled van. VELED, és nem mással. Hidd el, ha bárkit fontosabbnak, érdekesebbnek vagy szexisebbnek tartana nálad, már rég nem lennétek együtt.
2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már ha nem leseget félre, vagy nem túl gyáva ahhoz, hogy kilépjen, ha más jobban tetszik neki, mert akkor akár párhuzamosan is futtathatja a dolgot egy ideig.


Egyébként pedig nekem az segít, hogy beleélem magam az ő helyzetébe. Csak így lehet. Tudom, hogy volt élete azelőtt is, hogy összejöttünk, ezt nem dobhatja félre a kedvemért, hogy én biztonságban érezzem magam. Nem akarom folytogatni, mert ezzel magamat minősíteném vele, és undorodnék magamtól. Egyszerűen tudom, hogy boldog velem is, és boldog, amikor más kapcsolatait is ápolhatja, akár férfi, akár nő, hiszen mindenkinek kellenek ezek is.

Ha erős a kapcsolatotok (valójában is), akkor nincs mitől tartanod, hiszen, mint írták, téged választott. Ha nem erős, akkor talán nem is érdemli meg, hogy féltékenykedj.

2011. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tényleg erős, nagyon szeretjük egymást és igazából nagyon jó barátok is vagyunk és ez szerintem lényeges egy kapcsolatban.


Tény, hogy ápolnia kell mással is a kapcsolatát.. csak lehet, hogy a másik fél többre vágyik.

Ezért aztán felmerülnek bennem iszonyú gondolatok annak ellenére, hogy örül annak, hogy engem választott.


Igyekszem többet gondolni arra, hogy velem szeretne lenni, ahogyan írtátok (:

2011. febr. 28. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha ilyesmi szóba került kettőnk között akkor abszolút öszinte volt és mondta, hogy én kellek neki és ilyenekkel ne rágjam magamat ilyeneken..


Csak azért ha nincs túl sok önbizalom akkor előfordul az ilyen..

2011. febr. 28. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, az én párom egy másik országban él, és még én bátorítom, hogy szerezzen magának haverokat, mivel látom, hogy milyen magányos, én vagyok az egyetlen öröme, ha nem dolgozik, akkor folyton engem keres, velem akar beszélgetni. Nagyon nehéz volt elkezdeni arra bíztatni, hogy legyen meg egy kicsit nélkülem, ne gondoljon állandóan rám, és építse fel ugyanazokat a kapcsolatokat, amik itthon megvoltak-megvannak neki. Azaz, kevesebbet látom, hallom, és idegen emberek, köztük vonzó külföldi lányok közé küldtem. De közben meg tudom, hogy jót tettem vele, azt is megsínylené a kapcsolatunk, ha begubozódna, vagy ha én várnám el tőle, hogy csak nekem éljen, ha egyszer nem tlálkozhatunk személyesen is. Lehet, hogy megszívom, mert talál valakit (nagyon ijesztő, ha magam alatt vágom a fát), de akkor annyit is ért a dolog. Le se tudnám ellenőrizni, stb. Ha kitart mellettem, akkor megéri boldognak látni, szörnyű dolog idegen helyen ismerősök nélkül éldegélni, még azon az áron is, hogy én biztonságban tudjatom általa a kapcsolatunk. Nem tudnám ezt megtenni vele, mivel folyamatosan beleélem magam a helyzetébe.

Ahhoz, hogy ugyanezt megtedd, nem kell több országnak elválasztania titeket. A barátaitól néhány méterre is el lehet szigetelni egy embert. Ezzel te sem értesz egyet, ezért VISELD EL AZ ÉLETET! Egyszer hopp, máskor kopp. Sajnos ez így van :( Nekejkm is iszonyat nehéz néha, mivel nagyon szeretem. Ő pedig viszont szeret, ami még nehezebbé tenné, ha ott összejönne valaki mással (egy felszínes, értéktelen embernl belátnám, hogy még örülhetek, ha lepasszol valaki másért, de ha szerelmes volt belém, akkor az nagyon nehéz).

Így kell hozzáállni, különben folyamatosan mérgezed magad. Ha magadat károsítod, sérül veled együtt a kapcsolatod is. El kell fogadni, hogy elhagyhatnak, ahogy a párodnak is, hogy őt is elhagyhatják. Az ilyeneket fel kell dolgozni. Addig pedig vidámnak lenni, amíg nem történt meg a "tragédia".

2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon köszönöm.

Lehet, hogy furcsának tartod de ezzel a történettel (ami a valóságos életed) a hátad mögött igen is légy büszke magadra, mert nagyon jószívű és bátor vagy!

Én is felnézek rád ez alapján. Köszönöm. Bátorságot adtál.

Nagyon szerelmesek vagyunk és tényleg ideje lenne kizárnom a negatív gondolatokat, mert valóban rá mehet a kapcsolatunkra.

Köszönöm nagyon (:

2011. febr. 28. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg? Látod, már ezért is megéri jószívűnek és bátornak lenni :) Nem csak egy párkapcsolat tehet valakit boldoggá :) A többi ember is érdemel tőled jót.
2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen (:
2011. márc. 1. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!