Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfinak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak tetszik egy nő, zavarja, ha kisgyereke is van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A férfiak képtelenek elfogadni más gyerekét, úgyhogy ha már megvan a gyerek, nagyon nehéz olyan férfit találni, aki hajlandó veletek együtt lakni.

Egyébként nem javaslom, mert a férfiak nem olyanok mint mi.


És igen, akkor sem fogadják el, ha nekik is van gyerekük, ellentétben tőled el fogja várni, hogy te fodadd el az övét.


Szóval amíg 18 nem lesz a kicsi, addig patt, vagy találsz valakit, de mindig probléma lesz a gyerek.


Egy barátnőm csinálja úgy, hogy külön élnek a barátjával és hétvégente összejárnak. így nem gond, hogy midnkettőnek van gyereke.

2013. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ja és még a 19-es válaszomat annyival kiegészíteném, hogy az ismerősöm, aki velem 1 korú, idősebb nője (30) van + 2 gyerkőce van az ex férjétől. Mégis 5 éve együtt vannak (azt nem állítom, hogy gondtalan, mert olyan nem létezik) és járkálnak kikapcsolódni négyesben stb. szóval embere válogatja.

26 F

2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Jaj, én csak egy kis romantikára gondoltam,de a csak szex,azért az nem az én műfajom.
2013. aug. 8. 15:41
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem is várnám el az összeköltözést,vagy ilyesmi...
2013. aug. 8. 15:42
 25/29 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Csak gondoljunk bele egy szituációba: Beszélgetek a nővel, a kisgyerek meg ott rohangál körülöttünk. Ez engem már zavar.
2013. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Most akkor úgy kérdezem,hogy akkor is zavar,ha nem látjátok a gyereket,csak tudtok a létezéséről?
2013. aug. 8. 15:51
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha nem kell "gyerekes" programokat csinálni, és nem kell folyton a gyerekhez igazodni, akkor végül is nincs probléma...
2013. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, kis romantika bele szokott férni. Ami miatt nem jó ez a helyzet, hogy az apa bezavarhat komoly szándékú férfinál. Én már nem kezdeném komolyra, mert már volt ilyen negatív tapasztalatom.
2013. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Így is zavarna.
2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!