Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon fiatal de megszeretett.20 éves vagyok és haveromnak a barátnője (nem járnak) az 15 éves megszeretett.

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon sokat ittam de tudtam mit csinálok csókolóztunk és szét tapiztam csak nem gondoltam hogy 15 éves mert idősebbnek tűnt. Amikor megtudtam utána voltak még ilyen bulik amikor sűrűn egymásra találtunk és az egyiknél egy eléggé komoly beszélgetésben voltunk ahol feltűnt hogy korához nagyon érett de minden téren csak még szűz. A napokban a haverom mondta hogy megszerettetett én nem mondom hogy nem tetszik de még is csak 20 vagyok és nem merem bevállalni elmondtam neki mi van facén is meg élőben is láttam rajta hogy fáj neki. Haverom mondta hogy csak engem engedett magához a lány ennyire közel. Már tudja de ugyanúgy viselkedünk egymással vagyis nem kizárt hogy újra lenne valami.

2013. aug. 8. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő a barátod barátnője?
2013. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha o nem is gondolta vegig, te 5 evvel idosebb vagy ezt kellene tenned, ne hasznald ki az erzeseit

17/l

2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akarsz tőle valamit, vagy nem? ez a kérdés...
2013. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindketten csajok vagytok?
2013. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én fiù vagyok és a làny a haverom egyik nagyon jò baràtja
2013. aug. 8. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyen csak rád akar akaszkodni és ki akar használni. kell ez neked, kérdező?
2013. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy 15 éves lány kihasználna??
2013. aug. 8. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj...tetszik? ha igen, adj esélyt neki, ha nem, ne csináld vele ezt. ennyi.
2013. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kapcsolatban a kor csak egy szám!!!elkéne döntened ha tény tetszik meg minden akk még jó is lehet a dolog, de ha nem akkor mondd el neki és ne használd ki!!!
2013. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!