Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátnőm, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátnőm, csak is a testéért vagyok vele. Egyszerűen nem tudok beleszeretni, de a teste nagyon jó. Mostanában kezd erre rájönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Megis mit te szerinted?Hat hagyd ott hogy lehetsz ilyen szivtelen alak Jezusom!Kihasznalod pfuuj .... nem erdemelsz meg egy not sem.Minnel elob szakits vele!Mondd azt hogy mar nem szereted.Jajj istenem hogy tudsz ilyen lenni!
2008. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki az igazat.Legalább most legyél őszinte vele,ha már eddig nem mondtad meg neki,hogy miért is vagy vele.
2008. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
szerintem finoman írd neki körbe hogy nem szereted de azt ne ecseteld neki hogy eddig csak a teste miatt kellett.keress olyat akit szeretsz...majd ő is talál;)
2008. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora hímsoviniszta balfasz vagy gyerek, ha a csaj helyében lettem volna én tuti felpofoználak!
2008. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha a lány igazán szeret téged elég nagy csalódás lesz neki hogy csak khasználtad meg csúnyám becsaptad.Ugyhogy mond meg nek az igazságot.
2008. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lehetsz ilyen szemét? Hogy tudsz a szemébe nézni, amikor ő meg lehet, hogy szerelmes beléd? Milyen ember vagy te? Szegény lány...
2008. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Volt pofád ezt leírni ide?szemét állat vagy,magadra kellene hagyni téged a kezeddel, simogasd azt. én már rég kiadtam volna az utadat. miért nem mész el kurvázni?az való ilyennek!!
2008. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Szegény lány....legalább most legyél őszinte vele és mondd el neki az igazat,vagy mondd azt h.már nem szereted,lehet h akkor nem szenvedne annyit, mint ha azt mondod,hogy eddig sem szeretted...nem érdemel meg téged!minél hamarabb hagyd ott őt,és keress olyat akit esetleg tudsz szeretni(ha létezik olyan...)
2008. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet mindenkit az eszéért szeretni... mindenkinek más erényei vannak. Miért baj az, ha valaki csak a testéért szereti? :)
2008. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
A szeretet szó nem a tesnél kezdődik. Az előttem szóló is egy szemétláda.
2008. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!