Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudta az uj barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudta az uj barátom, hogy előtte volt egy 1 éjszakás kalandom és megharagudot, hogy 2 hete vele vagyok és még nem fekűdtem le vele. Ez most mi is?

Figyelt kérdés
hiába magyarázom, hogy azért nem mert azt megbántam és,nem akarok tőb kalandot,komoly baratot akarok o elkuldot a francba hogy tipikus csajszoveg,s ha jonne egy jo pasi biztos elmennék vele

2013. aug. 8. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
és ezt olyasvalaki mondta aki nem dobná fel egyhamar a sexet egy új kapcsolatban
2013. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hm ez igaz lehet,de nem akarok mégegyszer szexel inditani egz kapcsolatot,amugz most irt h megharagudt de máskor ne beszelyek a multrol
2013. aug. 8. 22:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igaz ami igaz, ha úgy tervezed, hogy játszod az álszentet jobban teszed ha hallgatsz arról, hogy egy éjszakás kalandod volt mint a sír.
2013. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy ő pont azért kezdeményezett nálad mert könnyen kapható hírében állsz. Nem mindenki szereti a zsákbamacskát
2013. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De épp itt lenne az ideje, hogy eldöntsd, hogy te melyik csoportba tartozol és állj ki a döntésed mellett. Ne haragudj de olyasvalakit, aki egy éjszakás kalandba keveredik és elvárja, hogy hosszú ideig kísérgessék mint valami szűz lányt nem sok ember fog igazán komolyan venni.


Attól tartok bele fog telni egy kis időbe mire az emberek tudatosítják magukban, hogy te nem vagy "olyan". Nem fog menni egyik napról a másikra.

2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. alapból bele sem tartozol egy olyan ember célcsoportjába aki komoly kapcsolatot szeretne. Te pont a másik típus érdeklődését kelted fel
2013. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ez az utolso nagyon igaz,és a tőbbi is,a diszkoba talalkoztunk és eléggé ribiként mutatkoztam:(kőszőnőm a véleményeket....helyre teszem magam
2013. aug. 9. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!