Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Anyu 4 hónapja kidobott otthonrol, párommal élek együtt illetve szüleivel, szüleivel semmi bajom sincs, aranyosak jól kijövök velük mindig. Páromon kívül senkim sincs. 19 éves vagyok, szeptemberben lesz az utolso evem gimnaziumban. Parom sokat dolgozik, hetkozbe szinte csak aludni jar haza, hetvegen is mindig van valami. Viszont ha nem teszem szóvá vagy nem sértődök be, akkor egyáltalán nem is szeretkeznénk, teljesen úgy érzem hogy nem vagyok neki elég jo, elég kivanatos. Ha célzok rá hogy szeretnék egy kis gyengédséget akkor azzal jon hogy fáradt es hogy nem vagyok kepes toleralni, meg hogy nem gondoskodok rola meg ilyenekkel, stresszes most minden miatt, es teljesen feleslegnek erzem magam. Nincs szeretkezes, rendben tulelem, nem vagyok szexcentrikus, de amj a legdurvabb hogy mindenen osszeveszik velem legyen az barmi aprosag, es mar jo ideje meg sem csokolt csak szajra puszi volt, akarhanyszor probalom megcsokolni, vagy talal valami indokot vagy ellök magától. De szeret és ezt ki is mondja nekem rendszeresen. Annyira ki van merüpva hogy szeretkezéshez nincs ereje, rendben de hogy csók se és hogy ellök magától... Mondani se mondhatom neki, mert akkor azon bukik ki hogy lehetnék toleránsabb. Egyszerűen nem tudom mit tegyek, mert szerintem ez így nincs rendben :(

2013. júl. 22. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyd. Adj neki kis időt.. Ne eröltesd rá magad.. Hagyd h magátol vegyen észre.
2013. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Didiiayer ***** válasza:
Ne eröltess semmit, ha fáradt hagyd pihenni és szerintem most már inkább várj arra amíg ő lép valamit és kezdeményez. Lehet, hogy szeret téged, de ezek alapján nem hiszem, hogy szerelmes lenne.
2013. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen az van bennem, hogy taszitom magamtól, nem szeretem ha hozzám ér ugy szexualisan, vagy ha picit incselkedik velem, mert ugyse lesz belole semmi alapon ezt erzem. Rendben hagyom, fel se hozom neki a temat, turelemmel varok. Remelem egyszer eszebe jutok. :/ :(
2013. júl. 22. 00:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad, hogy szinte csak aludni jár haza.Nem egyszerű a helyzete, hiszen hirtelen bele csöppentél az életébe és így gondoskodni kell rólad.Utolsó év a gimnáziumban, szalagavató stb. gondolom anyud, nem fogja kifizetni, így valakinek kell.Hagyd kicsit pihenni, nem tudom főzni szoktál-e neki, ha nem akkor, néha lepd meg egy kis ezzel, azzal, hidd el örülne neki.

Ha én kerülnék, ilyen helyzetbe én is többet dolgoznék, főként azért, hogy külön tudjunk költözni a szülőktől. adj neki kis időt.

2013. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha azt latod hogy nem szerelmes belem, akkor mit tegyek? En szerelmes vagyok belé, de hiszen csak 8 honapja vagyhnk egyutt.


Negy honap utan adtam magam oda neki, de mintha csak en akartam volna es o nem elegge.igazan talan sohasem ereztem volna azt hogy ug annyira nagyon kivanatos lennek szamara. :/

2013. júl. 22. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem lenne veled, ha nem lennél kívánatos számára.Fáradt, pihennie kell, amint mondtad szinte egész héten hajtja magát.Ha téged, már nagyon zavar, akkor kérd meg, hogy beszéljétek meg nyugodtan, mint két felnőtt ember.

Hidd el, minden problémát meg lehet beszélni, csak ez függ a felek felőttségétől is.

2013. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èn nyitott vagyok a beszélgetèsekre, viszont ő ne (vagyis nem mindig) ha felhoznám a témát akkor azt mondja hogy rendezzem le magamban. Az én dolgaimat ezért is magamban rendezem le, a lelkieket, mindet. Ès igyekszem mindig aaximumot nyújtani érzelmk terèm főleg. Èrtem ezalatt azt hogy meghallgatom, terelgetem a helyes úton. Ha bennem akad valami lelki dolog lerendezem magamban mivel kèpes vagyok rá. Nem terhelem ilyen dolgokkal, ezzel sem. Inkabb turelmesen varok arra hogy lepjen.
2013. júl. 22. 01:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, lépni fog.:)Lehet egy picit várni kell rá, de a legfontosabb, hogy ne képzelj minden rosszat, mert akkor csak túl fogod agyalni a dolgokat, és abból lesz a probléma.:)Bízz benne, várj rá egy picit, és én úgy vélem minden rendben lesz köztetek.:)
2013. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!