Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már elég gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már elég gáz a szituáció, és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
13 voltam, amikor megismertem egy lányt, aki akkor 12 volt. Ez így elég komolytalanul hangozhat, de korántsem az. Másfél élvig voltunk kapcsolatban, és övé az első csókom. Viszont a nagy távolság miatt, és hogy keveset találkozhattunk ő nem bírta tovább, és szakított, "maradjunk csak barátok" dumával. Azóta tartottuk a kapcsolatot, minden évben találkozunk párszor hetekre, és mindig ledves, meg barátkozik. Én még mindig szeretem, mert még egy másik lány iránt sem éreztem ilyen erős vonzalmat. Most 16 vagyok, idén nyáron közöltem vele, hogy ne kínozzon a barát zónával, nem szeretnék többet találkozni vele, és el akarom felejteni a továbblépés érdekében, erre ő sírni kezdett, és elérte, hogy semmi változás sem történt. Megérdeztem, hogy akar még tőlem kapcsolatot, azt mondta, hogy talán ha nem lesz ekkora táv köztünk. Mióta szakítottunk neki már számos barátja volt, nekem semmi sem jött össze miatta. Jelenleg is barátja van, de mikor nálluk jártunk ( csak mert az őseink régi barátok) filmnézés közben hozzámbújt, utána megengedte, hogy megöleljem. Most mit tegyek? Adjam fel, és lehet, hogy elveszítem az életem szerelmét, vagy szenvedjek tovább jelen helyzet miatt?

2013. aug. 9. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ritka az ilyen, ne add fel :)
2013. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedves*
2013. aug. 9. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
én hagynám a picsbe.
2013. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam, h megpróbáltam, de nem hagyta. Ha újra próbálkozok akkor annyira megsérthetem, hogy a jövőben sem fog összejönni semmi. Érted? Ez egy csapda.
2013. aug. 9. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfogadnád, hogy csak a barátod marad? Ha igen, akkor tarts ki, míg rá nem jön ő, h veled lenne, ha nem, akkor mondd el, h érzel.
2013. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akk úgy tűnik el kell fogadnom a barátságot :/ . Nehéz, de remélem nem lesz haszontalan.
2013. aug. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!