Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim 27évesen nem gondolkodik eljegyzésről 2,5év után, akkor nem is fog soha? Még sulizunk mind a ketten.

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 12:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Együtt éltek egyáltalán???
2013. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#9

Én is egyetemre járok még 25 évesen és már van egy szakmám plusz két nyelvvizsgám. Még mindig nevetséges?


Kérdező:

Én is elmondtam a barátnőmnek, hogy csak akkor fogom eljegyezni, ha már végeztem és lesz valamilyen szinten önálló életünk. Addig nem érdemes ilyenekkel foglalkozni...

2013. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
15%

Hát igen, a munkakerülés az egyetemisták körében mindig is népszerű volt:)

Tisztelet a kivételnek!

2013. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

pontozzatok le nyugodtan. Ezt imádom ebben az oldalban. Feltesznek egy kérdést, megmondom rá a választ, de mivel nem tetszik, lepontoztok. Anyátokat üdvözlöm.


Kis matek (tudom, sokatoknak nem megy)

27 évesen még suliba jár

28 éves kora előtt nem lesz diplomája

29 éves korára, HA SZERENCSÉS, talál stabil munkahelyet

32-34 évesen össze tud spórolni annyit, hogy hitelre tudjon venni egy lakást

35-37 éves korára megvan a kocsi, és be van rendezve a lakás

38 éves korában jöhet az, hogy család.


Azt azért hozzáteszem, hogy ez abban az esetben érvényes, ha valamilyen versenyképes szakon szerez diplomát. A szabad bölcsész, és egyéb büfészakok esetében az egész lényegtelen, ugyanis 30 éves korára hajléktalanná válik.

2013. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

12.

Az vagy:)

Miért nem takarodsz el dolgozni?

2013. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 ASOT ***** válasza:
ÉN felpontozlak! :)
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

#15:

oooh, némi irigységet vélek felfedezni az írásodban. Ne aggódj, jövőre végzek és megyek dolgozni. ;)


De, hogy tovább borzoljam az idegeidet (vagy éppen megnyugtassalak), nem fogom sokáig elszívni előled, jó munkás embertől a levegőt, mert nem itthon képzelem el a jövőmet.

2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
@15: mert apuci-anyuci fizeti neki az egyetemet, és ez igy kényelmes neki. Nekem még nincs meg a diplomám, és inkább kijöttem külföldre dolgozni, hogy ha hazamegyek (HA hazamegyek, és nem itt kezdem előről az egyetemet), akkor tudjam önerőből fizetni az albérletet, a tandijat, és a megélhetésemet
2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

# 18:

Így lenne, ha anyuci-apuci nem lennének csórók. Így maradt a diákmunka, hurr durr. Könnyű általánosítani úgy, hogy nem ismersz...


Az egyetemre járók nagy százaléka egyébként önellátó már valamilyen szinten. Ritka az olyan, akit a szülők tartanak még el...


Én meg gyerekesnek érzem magam, amiért itt vitázok 20 éves hülye gyerekekkel. Sziasztok.

2013. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem sem kell ezen aggódnod. Az elsőnek teljesen igaza van.

Én is még egyetemre járok, 2 év múlva végzek. Ha szerencsém van és rögtön eltudok helyezkedni, akkor még plusz 1 év, mire összetudok költözni a párommal, akivel most 6 éve vagyok együtt és még nem volt lánykérés. Ő azon az elven van, hogy úgy nem akar jegyben járni amíg külön élünk és ebben igaza is van. Szóval akárhogy is számolom, 9-10 éve leszünk majd együtt, jobbik esetben amikor megkéri a kezem! Sőt az is lehet hogy több lesz, mert azt mondta, hogy ha eljegyez max 1-2 éven belül el is akar venni, szóval ahhoz meg még több munka és év kell hogy megteremtsük majd a lagzihoz a pénzt. Szóval szerintem ilyenen ne parázz.

(Ja és Ő már rég dolgozik, csak én járok suliba)

2013. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!