Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több, mint egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több, mint egy éve nem döntötte el, hogy akar-e engem, viszont folyamatosan érzem, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz: várjak és találkozgassunk tovább, vagy ne? N/31

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, több, mint egy éve ismertem meg valakit. Intelligens, rendes férfi (35) mindig mondja és érzi is, hogy mennyire összeillenénk. Az elején kijelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot, mégis belementünk abba, hogy hetente találkozunk általában munkahelyi bulikon vagy közös ismerőseink házibulijain, majd általában egymásnál kötünk ki. Több mint egy év alatt 4-szer volt olyan, hogy voltunk pl. egy kiállításon, koncerten. Annyira összetartozónak érzem magunkat és megszerettem, hogy nem volt erőm egyszer sem megszakítani ezt a folyamatot, hiszen egyre többet ad magából és kezdem oldani azirányú félelmeit, hogy egy kapcsolat csak béklyó és neki ehhez se ideje se türelme nincs. Úgy érzem ő is közel került már hozzám a szívével is. D eközben én folyamatosan sérülök, mert többre vágyom. Szeretek vele lenni, de sokszor fájdalmas utána, hogy tudom, ez csak ennyi. Nem tudom adjak-e még ennek időt, ha tényleg fejlődik a dolog (csak nagyon nagyon lassan) vagy hagyjam az egészet, mert ha eddig nem érezte azt, hogy normálisan kellek neki, akkor már nem is fogja? Úgy érzem minden további együtt töltött idő csak erősítheti benne azt, hogy jó velem, ezért nem léptem előbb. Vagy már nem lesz semmi szerintetek? Jó lenne, ha tudna olyan (is) írni, akinek volt ebben már tapasztalata. Köszönöm előre is.

2013. aug. 5. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tenném. Igaz, még csak 17 éves vagyok. De én nagyon megjártam az exemmel. 7 hónapot vártam arra, hogy megcsókoljon, majd a további 1 évben úgy rángatott mint, egy rongybabát. Aztán kidobott, mint ha egy rakat szemét lennék.


Azóta mondjuk van rendes kapcsolatom, de szerintem ezt inkább hagyni kéne.


És ne haragudj, hogy egy hozzád képest, tapasztalan ember ír. :)


17/L

2013. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam a jelenlegi párommal, bár azért mi többet találkoztunk, de nagyon sok időnek kellett eltelnie, hogy mára elmondhassam, a hétvégéket együtt töltjük. Van, aki nem az a fajta ember, hogy összejön valakivel és azonnal össze is bútorozik vele. Ez sajnos türelemjáték...


32/N

2013. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még neki időt, amennyit bírsz, és ha már úgy érzed, hogy nem bírod tovább, akkor mondd el neki, hogy számodra már kicsit többre lenne szükség, adsz időt neki, hogy átgondolja, hogy szeretné-e tovább folytatni veled komolyan, vagy nem és inkább békésen elváltok. Próbálj nyugodt lenni, hogy ne érezze úgy, most meg akarod béklyózni, én arról beszélnék a helyedben, hogy most már szeretnéd tudni, hogy a továbbiakban összetartozónak érzitek-e magatokat, nem kell hosszú távra tervezni, de ha ő is így érez, akkor vállaljátok ezt fel.
2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva azért akartam már feladni, mert túl sokat szomorkodom és nem tudok olyan laza lenni, hogy ezt bírjam. De nem tudom ezzel rosszat teszek-e..
2013. aug. 5. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek, pont egy cipőben járunk, ha van kedved, írj privátban.
2013. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy már unod ezt és többre vágysz.Ha ő nem, akkor felesleges várnod arra,hogy majd egyszer ő is......
2013. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy tart-e ez valahová. És amíg nem vagytok párkapcsolatban, neked sem kötelező a hűség, keresgélj másfelé is.
2013. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!