Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek, olyan lánnyal, akinek tükörből fotózott kacsacsőrös profilképe van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 14:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Micsoda extemitások. Jobb mint ha szőrös anyajegy volna a homlokán...
2013. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Itt nem konkrét képről van szó, tök mindegy hogy néz ki, ezért nem mutatok képet. Hanem az elv, hogy ilyen típusú nővel összejönnétek, aki így gondolkodik, hogy ilyen profil képet tesz ki Pl facebookra.
2013. aug. 9. 14:49
 13/22 anonim ***** válasza:
Soha, mert üresfejű idióták csinálják csak ezt.
2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jaj, drágám, én alapból nem használom a közösségi oldalakat, így nagyon nem érdekel, hogy ki milyen képet tölt fel.
2013. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki, meg belsőre összeillünk, akkor valószínűleg igen :)

Egy ilyen hülyeségen nem akadok fenn :D

2013. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Nekem múltkor nem akarták elhinni, hogy nincs közösségi profilom. Hülyének néztek érte kb. Jór röhögök ilyenkor.

2013. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
csak ha jó a teste
2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Valóban kicsit hihetetlen, hogy valaki nincs fent egyik közösségi oldalon, szerintem ez már elvárás. Kb olyan, mintha nincs lakása és hajléktalan lenne.
2013. aug. 9. 15:08
 19/22 anonim ***** válasza:
Elég gázak a mai kacsacsőrű gerincferdüléses lányok. Benyálazhatná de komoly kapcsolatot ilyenekkel?! kizárt XDD
2013. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Valóban kicsit hihetetlen, hogy valaki nincs fent egyik közösségi oldalon, szerintem ez már elvárás. Kb olyan, mintha nincs lakása és hajléktalan lenne."


:D ez alapján nagyon összeillesz a csajjal. Hajrá, megérdemlitek egymást!

2013. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!