Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek, olyan lánnyal, akinek tükörből fotózott kacsacsőrös profilképe van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 14:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Valóban kicsit hihetetlen, hogy valaki nincs fent egyik közösségi oldalon, szerintem ez már elvárás. Kb olyan, mintha nincs lakása és hajléktalan lenne."


Úristen, elég nyomorék lehetsz, ha ilyeneket gondolsz.

Nekem meg van saját hosztom, saját bemutatkozó felülettel, promóciós céllal, a munkadarabjaimmal.

Most akkor, mondjam, hogy ha neked nincs SAJÁT-od egy életképtelen nyomorék vagy, s hajléktalannak se lennél jó, mert megfagynál étlen?:)

Ugye-ugye..

Ideje átgondolni néhány dolgodat Bro :)

2013. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Valóban kicsit hihetetlen, hogy valaki nincs fent egyik közösségi oldalon, szerintem ez már elvárás. Kb olyan, mintha nincs lakása és hajléktalan lenne."


Sántító analógia. Ház nélkül veszélybe kerülnek az alapvető életfunkcióid, főleg télen. Közösségi oldal nélkül meg nagyon nem. Ez inkább csak egy divat, amit a sok hülye túl komolyan vesz. Eddig az volt gáz, ha valaki kocka, wowozik, stb, most pedig az, ha nem kocka. A facebook sem más ugyanis, mint egy nagy szerepjáték: ki tudja szebbnek, érdekesebbnek bemutatni a saját életét.

Szóval ennyit az "elvárásról", én nem szeretném, ha a régi tanítónőm nézegetné a bulis fotóimat, hogy egy példát mondjak. :)

2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!