Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom exei ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom exei ellen?

Figyelt kérdés
A barátomat egy éve ismerem, de az exbarátnői mindig vissza akarják kapni nem tudom már mit csináljak ellenük. Valakinek valami ötlete?
2013. aug. 9. 15:28
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Kötözd ki őket a fő térre, és meglásd elégnek majd mint a banyák még i.e.
2013. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne légy kicsinyes, a barátodért tegyél, hogy ne akarjon visszamenni hozzájuk!
2013. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig már elküldtem őket mindenhova hogy haggyák békén de semmi. Ugyanúgy jönnek és egyre többen ezért kérem a tanácsotokat,már kifogytam a trükkökből
2013. aug. 9. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Széttépitek azt a pasit? :D

Mit csinálnak a csajok? Ha csak irogatnak neki és hívogatják azt könnyen lehet orvosolni.

2013. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerezz nekik másik pasit, mindenki happy.
2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zaklatják mindennel volt olyan amelyik lement hozzá ő egy percre kiment és a csaj tök meztelenül várt rá. Mire ő( már többször mondta neki hogy hagyja békén van barátnője) annyit mondott neki hogy most elmegy sétálni és ha visszamegy meg ne lássa. Mikor ezt mesélte akk úgy felment bennem a pumpa...
2013. aug. 9. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a barátod tud tenni ellenük, te meg ne járasd le magad.
2013. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok a barátom és a baráti körömben én vagyok a bad girl.( tehát a rossz lány) aki nem csak a száját járatja hanem meg is teszi pl.: Egy lány az osztályomból szemet vetett a barátomra én mondtam neki hagyja békén erőszakkal válaszolt én meg jól megvertem a lányt azóta a barátom mindig számít az ilyenekben
2013. aug. 9. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:
elég betegnek tűnsz. öld meg mind!!!
2013. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A megoldás:


M4 gépkarabély

Űrméret 5,56 mm

Lőszer 5,56×45 mm NATO

Tárkapacitás 30 db szekrénytárban

Működési elv gázelvezetéses, forgózáras reteszeléssel

Tömeg 2,68 kg (tár nélkül) – 3,13 kg (töltött tárral) kg

Fegyver hossza 838 mm

Csőhossz 368 mm

Elméleti tűzgyorsaság 700-950 lövés/perc

Csőtorkolati sebesség 884 m/s

2013. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!