Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18évesen gáz összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18évesen gáz összejönni egy 13éves lánnyal?

Figyelt kérdés
azt hozzátenném, hogy a lány érettebb a koránál kívült/belül, sokkal. elég sokat beszélgetünk, és közölte hogy szeretne járni velem. csak úgy tudom hogy ez még büntetendő. :S
2013. aug. 9. 17:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez nem "gáz-nem gáz" kérdés. Ne azért ne gyere vele össze, mert "gáz" lenne, hanem mert 13 évesen még Barbie-znia kéne, nem pasiznia. Tudom, hogy hét év alatt is sokat változik a világ (7 éve voltam 13), de 1. sosem közöltem volna senkivel annyi idősen, hogy járni akarok vele, 2. akkor kezdtem el menstruálni, nem hiszem, hogy érett lettem volna egy 18 évessel megkezdett (szexuális) kapcsolathoz.


13 éves... szent ég... Majdnem annyi a húgom, és nem tudom elképzelni őt fiúk után rohangálni. Akkora hibának tartom a kisgyerekeket szexualizálását... na de ez más téma:)

2013. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!