Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj lehet az eltérő anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Egyikőnk se dolgozik, még egyetemre járunk, viszont a barátom családja valami elképesztően gazdag. Hatalmas luxus villában laknak, több kocsi, nyaralások, minden... engem is hívnak magukkal mindenféle rendezvényekre, adnak nekem is jegyet gyakorlatilag minden programra, ahova mennek.

Ezzel szemben nálunk az a helyzet, hogy éppen kijönnek a szüleim a fizetésükből, hitelek stb...

Szerintetek ez jelenthet problémát?

Nagyon aranyos szülei vannak, úgy érzem, hogy szeretnek engem, a szüleimmel is jóban vannak, viszont akkor is nagyon kellemetlenül érzem magam attól, ha meghívnak bármire is. Nem akarok élősködni senkin. Viszont egyébként meg nincs pénzem ilyesmikre, szóval sokkal kevesebb közös élményünk lehetne... de akkor is valahol ez eléggé rossz érzés.


2013. aug. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
áruld a tested , van élvezés + pénz is ennyi.
2013. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés ?
2013. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudjátok kezelni,akkor nem.

De szerintem nem kéne aggódnod,szeretetből adja,bár megértem,hogy feszélyez.

2013. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján nem hiszem h gond lenne,de ezt neked kell 'elhinned'
2013. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha rendesen tanulsz és látja a családja hogy nem egy léhűtő vagy akkor most még no para, de később ha majd családot alapítotok lehet belőle gond, hogy ki mit vitt a házasságba.
2013. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mérnöknek tanulok, hamarosan végzek, remélem találok majd valami jó munkahelyet. A házasság meg... még jó pár évig nem szeretném, előbb mindenképp meg akarom várni, hogy neki és nekem is kialakuljon az igazi felnőtt életünk, szóval ez még messze van. :)
2013. aug. 9. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi családunk sem (volt) gazdag mikor tesóm összejött a barátjával(hatalmas ház, saját cég, gyakran nyaralnak), de azóta elvették egymást, és született gyermekük is, szeretik egymást és jól elvannak
2013. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!