Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírnád olyan férfi mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírnád olyan férfi mellett, aki nem beszélhet a munkájáról, vagy arról hogy egyáltalán mit csinál?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
csomó ilyen van. én nem bírnám ki ilyen csaj mellett mert túl kíváncsi vagyok
2013. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
És mi van, ha elmondja, de utána meg kell ölnie az illetőt?! :)
2013. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

És te hogy bírod hogy nem beszélhetsz róla?

Én is olyan munkakörben dolgozom, amiről nem beszélhetek.

Nos, nekem nehezemre esik ezt tartani, mert állt. az az amit mások egyből kérdeznek, kíváncsiskodnak... én pedig nem hazudok túl jól sajnos. Én nem azon aggódom, hogy másokat ez zavar e hanem hogy számomra idegőrlő.

2013. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

miééért faggatják? jaaj, ugyan miért..


kiír egy ilyen kérdést mire számít? Amúgy meg akkor ne írja ki azt ennyi, nem hiszem hogy nem lenne álláspontja erről a dologról, és egyáltalán mit számít itt ki mit mond,, őszintén szólva engem sose érdekelt ki mit gondol arról ahogy a munkámmal kapcsolatban viselkedek, más részt mit kössem mások orrára,,


plusz ha olyan hü de akarnák szerintem még ip cím alapján vissza is tudnák keresni a kérdezőt, valahogy kétlem hogy proxyról meg miegymás mögül írta ki a kérdést. Ami azt illeti elég komolytalannak is tartom, kicsit furcsán néztem mit keres itt egy ilyen kérdés, aki ilyen munkakörben dolgozik kicsit határozottabb lehetne, mint hogy itt érdeklődik vajon kibírnák e mellette...


Egyébként is amennyire tudjuk, akár kamu is lehet az egész kérdés, plusz eleve válaszolnia se kéne, senki se kényszeríti a kérdezőt, ha annyira titokban akar maradni..

2013. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen ismerősöm, nem beszélhetett róla, annyit mondott el, hogy valami kiképzésen van, de számítógépes a meló... amúgy 19 éves, és az volt vele a bajom hogy egyszer poénból mondtam neki, hogy jöjjön át sütizni(sosem találkoztunk) át akart jönni, meg találkozni de én féltem tőle, bunkózott, végül megmondta rólam a véleményét, hogy milyen szánalmas vagyok...
2013. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szóval titkosügynök :)
2015. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!