Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört párkapcsolat mellett?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört párkapcsolat mellett?!? Nők, feleségek, hosszú kapcsolatban élők! Éreztétek már úgy, hogy jól esne egy kis flört? Egyáltalán nem akarjátok a párotokat megcsalni, csak egy picit jól esne más férfi elismerő pillantása is.

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon fiatalon jöttünk össze. Elhagyva a 27. életévemet valami furcsa érzés fogott el.


Jól esne, ha tetszenék a férfiaknak! Nincs gond a kinézetemmel, csak egyszerűen sugárzom magamból azt a határozottságot, hogy "nekem van egy párom, ezért elérhetetlen vagyok mindenki más számára"...


A napokban beszélgettem egy nagyon vonzó sráccal és jól esett volna egy picit incselkedni, de képtelen voltam...

Voltatok már így?


Jól esne kicsit bolondítani a férfiakat, de hogyan?

(mielőtt bárki írná a felháborodott válaszait, annyit szeretnék, tisztázni, hogy nem meghülyíteni akarom őket majd koppantani, hanem egy-egy pillantás, szócsata, csak ami mindkettőnk napját feldobná de semmi több jelentőséggel nem bírna...)


Szóval a kérdés: Mások is jártak már ebben a cipőben?

És hogyan csináljam? Ennyi év után nehéz...



2013. máj. 29. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: nem, nem éreztem még így ezelőtt sem a hosszabb távú kapcsolataimban, és most sem.


Egyéb: nem lehet, hogy az a bajod, hogy a férjedtől nem kapsz elég bókot, nincsenek meglepetések, incselkedések, izgalom? Úgymond talán beleuntál kicsit a kapcsolatba és ezért keresnéd máshol az izgalmat? Ha így van, hívd fel a férjed figyelmét erre. Egy kis izgalom, meglepetés (pl. egy váratlan kiruccanás vagy akár szexuális jellegű újítás) nagyon fel tudja dobni a kapcsolatot.

2013. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hajajj,nekem is vannak ilyen érzéseim... Imádom a páromat,2 éve vagyunk együtt,én is masszívan azt sugárzom magamból,hogy foglalt vagyok,kopjatok le,úgyhogy buliban úgy érzem magam,mintha láthatatlan lennék... Húgommal mindenki kikezd,engem észre sem vesznek. Pedig,amikor szabad voltam,szinte sorban álltak... Nem az,soha nem csalnám meg a pasimat,csak jól esne a tény,hogy kellenék másnak is:D Főleg,mikor mondjuk épp rosszban vagyunk vagy valami. Én csak mosolyogni szoktam szépen,nem kezdek ki nyíltan senkivel,mert a lelkiismeretem nem enged többet,dehát,mint mondtam,észre sem vesznek,úgyhogy már nem is nagyon próbálkozok:D

22L

2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Én szoktam flörtölni, de igazából sokszor nem is tudatosan. Szeretem a páromat, és eszemben sincs megcsalni, de azért jól esik a tudat, hogy tetszem a férfiaknak és ez legyezgeti a hiúságomat. LEgutóbb mikor szórakozni mentem egy baráti társasággal, akkor a pultnál elkezdtem beszélgetni egy pasival és egyértelműen láttam rajta, hogy tetszem neki és már lépett is volna előrébb, mikor én kihúztam magam azalól, hogy elkérje a telefonszámomat.

Aztán hazajöttem, elmeséltem a páromnak, hogy jó volt a buli, aztán szerelmeskedtünk egyet. A gondolattól, hogy bármit tegyek más pasikkal undorodom, de ettől még a hiúságomnak jó érzés. :)

2013. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és abban is biztos vagyok, hogy a párom is szokott flörtölni más lányokkal. Mikor elmegy szórakozni a barátaival, akkor szokott táncolni lányokkal így ebben biztos vagyok. :) Nem zavar. Mindig elmeséli, hogy táncolt egy lánnyal, aki nagyon ágyba akarta vinni, de ő ellenállt.

(Én kis hősöm. :)) Mindig megdícsérem, hogy jól van szívem, örülök neki, hogy hazajöttél hozzám. ;)


#3

2013. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy valami tűz hiányzik otthon. Szükséged van egy külső töltekezésre, amit hazavihetsz. Elég sokan vannak így, csak kb senki nem tudja hol a határ. A nőknek csak a tudat kell, hogy kellenének másnak is, a férfiaknak meg a tudat nem elég...
2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3as/4es kb. leírta amit akartam:) Ez éppen olyan szerintem mint az amikor egy nő megnéz egy helyes férfit, illetve egy férfi egy csinos nőt. Természetes dolog. A lényeg hogy ezeken ne lépjünk túl. Ha valaki elkezd velem flörtölni nem szaladok el sírva, vagy nem ordítok rá, hogy nekem férjem van. Persze lepattintom, de egy-két bókot mondhat:) Nem azért mert hiányozna, megkapom a férjemtől is, csak na.. Jobb több helyről megbizonyosodni róla hogy jól nézek ki két gyerek után is:) A férjemre nemrég úgy akartak rámászni, hogy ott voltunk mellette a gyerekkel. Ez mondjuk érdekes volt. Kérdeztem is tőle, hogy ugye akkor elküldi a nőket a fenébe mikor nem vagyok mellette (nem csúnya pasi... lehet egy olyannal biztonságosabb lett volna:))
2013. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt:) Azt mondta nem kivégezni kell a vadat, csak tudni, hogy még be tudja keríteni, kapuzárási pánik 40 után:)

Velem meg kivégezhet mindent. Ezt jól tudja:)

2013. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!