Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőjéről beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőjéről beszél állandóan. Mást is zavarna?

Figyelt kérdés
A barátom folyton a volt barátnőjéről beszél, és képet is mutatott róla hogy mennyire jó teste van. Mindig csak vigyorgok de belül nagyon fáj. Lehet hogy nincs túl rajta?Már lassan fél éve hogy szakítottak....
2013. aug. 10. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy barom. Én már kitettem volna.
2013. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha te ezt eltűröd együgyű barátom, akkor nincs miről beszélni
2013. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úgy tűnik még nincs

ha néha megemlíti az oké, de ne folyton

úgy engem is zavarna

2013. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"képet is mutatott róla hogy mennyire jó teste van"


Nő vagyok,de nekem is meg kell kérdeznem,hogy tényleg ennyire mazohisták a mai lányok,hogy ilyen tapló pasikat választanak maguknak???


Hát kislányom ha a testét nézegeti,és dicséri,elképzelhető hogy nincs túl rajta.....

2013. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pofon kéne nekie
2013. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És nem esik le neki,hogy ez így gázos?
2013. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem esik le neki, de már tényleg beszélni fogok neki erről mert szörnyen rosszul esik. Ha velem van, akkor ne a volt barátnőjén gondolkodjon
2013. aug. 10. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem vagy vele őszinte és nem mondod meg neki, hogy ez nem tetszik neked sőt nem csak neked, hanem egy normális kapcsolatban ez nem egészséges. Milyen kapcsolat ez? Egyáltalán miért lett a barátod, ha ilyen? Elmondom neked, azért mert te hagyod ezt és tűröd, de akkor ne sírjon a szád.
2013. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos mondanám,hogy ha ennyire tetszik a teste,fogd meg magadat,és menj vissza hozzá!
2013. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!