Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem állandóan számitógépe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan számitógépes játékot játszik, órákat, velem nem törődik. Mit csináljak? én 24, ő 28 éves, és több, mint fél éve a word of tanks a mindene, nagyon feleslegesnek, cselédnek érzem magam.

Figyelt kérdés
mindketten 3 műszakban dolgozunk, nem együtt, és mégis rám hárul minden itthoni teendő

2013. aug. 6. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Addig így is fog maradni míg meg is csinálod.

Majd ha észreveszi h nincs tiszta ruha nincs kaja akkor majd észbe kap.

De valószínűleg unalmas neki a kapcsolatotok.

2013. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hívj fel!

(Csak viccelek!)

2013. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csapd le a biztosítékot, vagy gyaluld le a vinyóját. Az biztos, hogy utána veled lesz elfoglalva ;)

Viccet félre téve, ez nem fog megváltozni. Vagy ilyen marad, vagy ultimátumot adsz!

2013. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, le tudsz lépni.
2013. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kapd el egyszer,és sz.pd le kőkeményen,az majd kizökkenti,és rájön mi a jó,és szexeltek egy hatalmasat.
2013. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék egy kockával, biztos lelépnék. Miért mentél ilyen korán férjhez???
2013. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hihihihihihihi X)

(bocs a mélyenszántó és felettébb értelmes válaszomtól)

2013. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 műszak az elég durva lehet, én csak 1-ben fogok dolgozni de sztem az is fárasztó lesz
2013. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kevés az ideje a meló mellett, és inkább azzal foglalkozik ami érdekli. ezen nem segít a szopás, a szex, semmi. nem veled van baja, szerintem az életbe fásult bele.
2013. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is játszani szoktam vele. Az ilyen játékok sok időt elvehetnek. Ez is függőség.


Beszéljétek meg hogy napi 1 óra játék ami összeadható.

28F

2013. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!