Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg fog valtozni, vagy veszett ugy?

Figyelt kérdés
magam sem hiszem, hogy ez jobb lessz de megis remenykedek benne. Van egy srac akivel egy ideje beszelgetek, talalkoztunk hetvegenkent nehanyszor. nem vagyunk mar gyerekek megis szerintem nagyon gyerekesen viselkedik. 23 evesek vagyunk. allitolag szeretne ha eggyutt lennenk de en szinte semmi jelet nem latom ennek, nem kozeledik hozzam ugy mintha probalna udvarolni nekem, olyan erzesem van mintha 1baratja lennek akivel a mindennapi ugyes-bajos dolgait megbeszeli. Ciki, de meg nem is csokoloztunk, pedig mar 4szer talalkoztunk, szova tettem, mert elegge zavar es azt valaszolta, hogy mindennek el jon a maga ideje, meg hogy o nem szeretne engem el baltazni ezert nem maszik ram (amugy en csak egy sima csokrol beszeltem), 3szor volt szajra puszi(o ezt csoknak hitte, vagy nemtudom0. de a mai beszelgetesunk nagyon durva volt. Ferre ertettuk egymast abban, hogy ki kit fog hivni, igy en lettem a rossz mert "semmibe " veszem ot es nem "tisztelem" amiert nem tartottam be az igeretem. fel hivott es ugy tett mintha embert oltem volna, csak fujta, meg fujta, hogy de en nem hivtam, meg hogy hogy kepzelem ezt hogy meg igertem es nem tartom be, meg hogy o nem turi hogy vele igy csinaljanak, hogy semmibe vagyek es hiaba mondtam, hogy en ugy ertettem, hogy o hiv miutan le zuhanyozik/eszik, nem halgatott meg, mintha ott se lennek. Es aztan meg plussz a fejemhez vagta, hogy el kepeszto hogy ti nok mind egyformak vagytok. Normalis az ilyen ember?
2013. aug. 10. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hanyagolnám egy picit a helyedben, hátha észbe kap...Másrészt meg lehet, hogy gyáva és azért nem mer közeledni, aztán meg csak hárít, hogy ő nem akar kapkodni! Nem is kell kapkodni, de az sem jó, ha valaki túl sokáig húzza a dolgokat, a középutat kell megtalálni!
2013. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem változik,veszett ügy
2013. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egy ilyen dráma kingtől most megszabadulnék.
2013. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt tudni kell, hoogy mind ketten nagyon makacs emberek vagyunk. de en igyekszek kompromisszumokon alapulo kapcsolatokat ki alakitani masokkal ( te is egy kicsit en is egy kicsit). A "csok" az csak egy dolog, azt vettem eszre hogy azt szeretne minden aron el erni, hogy korbe ugraljam/rajongjam, miest futtyent en ugrodjak(persze nem szo szoros ertelmeben) es nekem nem nagyon tetszik az ilyen hozza allas, amit hangoztatok is es o ezt nem tudja el fogadni. pl a "mivan" szo hasznalatarol akar leszoktatni, szerintem ez egy baromsag... es ez egy a sokk kozul....
2013. aug. 10. 01:33
 5/5 A kérdező kommentje:
valoban mindig, mindenen dramazik. Akkor miert erzem magam megis hibasnak erte?
2013. aug. 10. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!