Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapnyi hazudozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapnyi hazudozás után elhihetem, hogy meg fog változni?

Figyelt kérdés

2 hónapja valahogy bekattant a párom, hazudozott nekem dolgokról amik tudta, hogy fájnának nekem. 1 hónapja lebukott, jöttek a nagy ígéretek.. Semmi se lett belőle, újra lebukott.

Nagyon kiborultam, ezt állítólag most ő is nagyon látta, ezért meg akar változni. Csak hát múltkor is ilyeneket ígérgetett... Nagyon fájt neki, hogy sz-r embernek neveztem a tettei miatt, még sírt is, mert ez neki nagy félelme.

Ennek tetejébe, chatelgettem egy nagyon kedves, aranyos sráccal, amit neki is elmondtam, állítólag ez is nagyon szíven ütötte és leesett neki, hogy azokért a dolgokért el is hagyhatom.


Különben régen semmi gondunk nem volt, kb januártól kezdődtek a problémák, én nagyon stresszes voltam és sokat idegeskedtünk együtt, és még sorolhatnám. Szerintem besokallt, de igazából semmi mentség nincs a tetteire.


2013. júl. 16. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leírni, hogy milyen dolgokban hazudozott nekem, csak annyit írok, hogy tudta, hogy nagyon fognak fájni nekem, mégis megtette.

Most állítólag ezt is belátta, hogy ő hiába látta akkor nem olyan nagy bűnnek, attól még nekem nagyon fájt. És állítólag ezek után nem lesz önző és nem fog olyat csinálni, ami fájna nekem..

2013. júl. 16. 16:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg most már hogy Hinni, Remélni, Bízni csak magadban szabad
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rég megtanultam, és sajnos senkiben sem tudok 100%-osan bízni.

De nem tudom, hogy vessek véget ennek most azonnal, vagy van esély arra, hogy megváltozik.

2013. júl. 16. 16:15
 4/9 acelsziv ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna. Nem tudni, miért kattant be, de úgy jön le mintha el akart volna üldözni téged.

Ha gondolod, adj neki még egy esélyt azzal a kikötéssel, hogy az első ballépésnél otthagyod.

2013. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából betegesen féltékeny voltam akkoriban, nem tudom, mi volt velem, talán kicsit depressziós is voltam.. Belátom, hogy idegölő voltam, de szerintem még ez sem mentség.. :(


Elüldözni szerintem nem akar, hiszen 2 napja itt könyörgött nekem, hogy adjak még egy esélyt, meg fog változni, tudja, hogy ez a legutolsó esély, illetve hát a másik srác is képben van, szóval tényleg elveszíthet. Eddig szerintem nem vette komolyan, amikor mondtam, hogy elhagyom.

2013. júl. 16. 16:18
 6/9 A kérdező kommentje:

Régen egy romantikus, figyelmes srác volt, írt nekem verseket is, és még sorolhatnám.. :(

Mondjuk akkor is voltak furcsa dolgai, de elviselhetőek voltak.

2013. júl. 16. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
A psik SOHA nem változnak meg...fűt-fát megígérnek, egy ideig színlelik a jófejeskedést, de a végén ugyanazok lesznek, mint akik voltak.
2013. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:

Utolsó: Igencsak egy kiégett némber lehetsz...

Szóval a pasik soha nem változnak meg... És a nők? Ők persze mind tökéletesek ugye?

2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolj, amit akarsz, tapasztalatból beszélek. Ja, és ami a nőket illeti...azok sem különbek!
2013. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!