Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig anyám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig anyám, hogy ne fejezzem ki az érzéseimet a barátom iránt?

Figyelt kérdés

Igazából, csak az anyám, és hát ezért természetes, hogy hallgatok rá. Teljesen belém nevelte, hogy soha fejezzem ki azt amit érzek. Már tegnap is, hogy egy kicsit odamentem a barátomhoz és megöleltem, mert jól esett, egyből rám szólt utána, hogy ne ölelgessem, mert akkor csak elszáll az agya. Nem szoktam én állandóan ölelgetni, de néha van, hogy jól esik.

Anya mondta, azt is, hogy ne mondjam, ki a bűvös szót: "szeretlek". Mert attól is csak elszáll egy férfi agya. Még soha egyetlen barátomnak se mondtam ki. Pedig már a mostani barátom is mondta, hogy néha azért jól esne neki. De egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarom, hogy néhány ilyen dolog miatt vesszen kárba a kapcsolatom. A mostani barátommal 8 hónapja vagyok együtt, az előző 1 évig voltam. A mostani barátomnak már volt jó pár barátnője, hisz 22 éves, de eddig én vagyok a második akivel ilyen hosszú ideje együtt van.


Főleg azért hiszek anyának, mert neki rengeteg kapcsolata volt már apa előtt. Állandóan cserélte a palijait. Rengeteg fénykép készült róla, amiken sokan más sráccal van mint az előzőn volt. Van, hogy puszit adnak egymásnak stb. De igazából még sem tudom, hogy most akkor hogyan. Nem akarok én állandóan egy pasin lógni, az nem én vagyok, de mégis néha, van egy-két dolog ami jól esne.


17/L


2013. aug. 1. 10:38
1 2
 1/19 -=Koldus=- ***** válasza:
Uramisten O.o
2013. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád az a barcás lepke fajta volt valószínűleg és neki az úgy jó volt.
2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Főleg azért hiszek anyának, mert neki rengeteg kapcsolata volt már apa előtt. Állandóan cserélte a palijait. Rengeteg fénykép készült róla, amiken sokan más sráccal van mint az előzőn volt. Van, hogy puszit adnak egymásnak stb. De igazából még sem tudom, hogy most akkor hogyan. Nem akarok én állandóan egy pasin lógni, az nem én vagyok, de mégis néha, van egy-két dolog ami jól esne. Ű



- Emiatt ne fogadd el amit mond. Ha értett volna ehhez kevés lett volna és tartós. Ezen a baromságon mehet majd tönkre a kapcsolatod, ha több év után sem mondasz semmit..


Nem egy észlény a mamád, mivel minden emberrel kicsit másként kell viselkedni. Nincs egy mindenkire ráhúzható sablon.

2013. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség azért amit anyukád mond. Nyilván azt szeretne hogy olyan csaj legyél, aki nem teper egy pasi után sem és ez rendben is van, de az sem jó ha teljesen közömbös vagy. Én sajnos abba a hibába estem bele hogy túlságosan kimutattam az érzéseimet, túl sokat lógtam a barátomon. Most pedig iszom a levét mert azt hiszi bármit megtehet, én úgyis megbocsájtok, úgyse hagyom el, stb. Ne hagyd hogy a pasi kerüljön a nyeregbe. Egy kicsit legyél távolságtartó, ne legyél mindig kéznél, érezze hogy azért független vagy és nélküle sem omlasz össze.
2013. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Azért 8 hónap alatt egyszer sem mondani azt a szerelmemnek, hogy "szeretlek" kissé meredek. - Ezt az utolsó válaszolónak írtam.


Meg kell találni az arany középutat. Kimutatni, hogy szereted, de nem a nyakán lógni reggeltől estig.

2013. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ezen szétcsúsztam...


Kedves kérdező, a világért nem akarlak megbántani, de nem tudom szebben kifejezni: édesanyád kretén!


Sok pasija volt? Igen, megtanulta őket az ujja köré csavarni, de a viselkedése miatt SOHA nem volt őszinte párkapcsolata egyikkel sem. Ő ezzel arra tanít, hogyan érd el, hogy a hülye fickók fussanak utánad, de soha ne ismerjenek meg téged, és így örök pózolás legyen minden kapcsolatod.


A másik lehetőség, hogy egyszer vagy többször nagyot csalódott, és ettől akar téged megkímélni, de ez megint baromság, mert tiszta, őszinte párkapcsolatban mindig benne van a sérülés veszélye. Édesanyád arra nevel, hogy jól zárkózz be, nehogy valaki közel kerülhessen hozzád.

2013. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Én sajnos abba a hibába estem bele hogy túlságosan kimutattam az érzéseimet, túl sokat lógtam a barátomon."


Próbáljunk ne szélsőségek között ugrálni! Van igazság abban, amit mondasz, de azt mondani, hogy ne öleld meg, akit szeretsz, vagy ne mondd neki, hogy szereted, a világ legnagyobb ökörsége!


Úgy értem, persze, ne csüngj rajta, ne cuppogj érte egyfolytában és ne fuss utána, de nehogy már valaki azt tanítsa a gyerekének, hogy ne mondja a párjának, hogy szereti! Istenem...

2013. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Anyád egy hülye már ne is haragudj. Egy komoly tartós kapcsolatod se lesz, ha úgy fogsz viselkedni, ahogy anyád mondja. Előbb utóbb minden pali azt fogja hinni, hogy nem szereted igazán és lépni fognak mellőled. Anyádnak is valószínűleg azért volt annyi palija mert hosszabb rövidebb idő után mindegyik otthagyta, illetve a múltban egy férfi akibe nagyon szerelmes volt jól megszívathatta és azért vette fel ezt a viselkedésformát.

26F

2013. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet , mikor előszőr volt barátom , nekem is azt mondta édesanyám , hogy ne mutassam ki neki , hogy mennyire szeretem , ne mutassam ki nagyon az érzéseimet , mert csak nekem lesz rossz. Én pedig nem hallgattam rá , aztán mikor szakítottunk tényleg nekem volt rossz , aztán elgondolkodtam , hogy milyen jó is lett volna ha édesanyámra hallgatok. Szerintemő ő csak védeni próbál , tudja , hogy egyszer biztos vége lesz a kapcsolatodnak és nem akarja , hogy fájjon , mivel egy anyának se jó a gyermekét szomorúnak látni.
2013. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én pedig nem hallgattam rá , aztán mikor szakítottunk tényleg nekem volt rossz , aztán elgondolkodtam , hogy milyen jó is lett volna ha édesanyámra hallgatok. "


Könyörgöm, ne legyetek már ennyire gyávák! Ha szereted a másikat, azt igenis ki kell mutatnod felé! Be vagytok szarva a sérüléstől, és ahelyett, hogy a lelketeket edzenétek, inkább bezárkóztok. A gyenge pasik szoktak így viselkedni, mert be vannak szarva, hogy nem tűnnek majd elég férfiasnak, és sorban cseszik el a kapcsolataikat, mert fontosabb a saját imázsuk, mint, hogy őszinték legyenek a partnerükhöz. Erre most kiderül, hogy anyukák nevelik így a lányaikat, az eszem megáll!


De akkor egy tanulságos történet: egy csaj haverommal beszélgettem nemrég. Volt neki egy igazán viharos szerelmi kapcsolata, ami úgy másfél-két évig tartott. A szakítást nagyon nehezen viselte, tovább tartott kihevernie, mint ameddig tartott a kapcsolata, és mai napig benne van a dolog. Azóta azt mondta, ez így volt jó, nem kezdené újra a sráccal, csak egy dolgot bán: soha nem mondta meg a srácnak, hogy milyen sokat jelentett neki, soha nem ölelte meg, hogy mennyire hálás, hogy vele van! Hat éve volt a dolog, de a mai napig bánja, hogy akkor nem volt őszinte!


Ugyanez a csaj keveredett bele egy szerelmi háromszögbe. Nem lett belőle semmi, mert a srác végül benne maradt a kapcsolatában - nem mondom, hogy rendbe hozták, mert azóta sem lett jobb sajnos. Elmondta, hogy azóta is azon rágódik, mi lett volna, ha akkor el meri mondani a fickónak, hogy teljesen belezúgott, de ehelyett úgy tett, mintha neki teljesen mindegy lenne, hogy ne mondhassák, hogy a srác miatta szakított a barátnőjével. Félt, hogy sérülni fog, és félt, hogy gonosz harmadiknak tartják majd. Most esett le neki, hogy élete két nagy szerelmét ugyanazzal b**ta el: GYÁVA VOLT KIMUTATNI, MIT ÉREZ!

2013. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!