Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ha valahol iszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ha valahol iszik és berúg képes bárhol elaludni. Olyat is szokott csinálni, hogy hazafelé jövet lefekszik az utcán és elalszik. Nagyon félek, hogy egyszer baja esik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit. Sűrűn iszik? Először az jutott az eszembe, hogy talán mehetnél érte, de mondjuk ez sem megoldás.
2013. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem sokszor iszik. De mi lesz, ha baja esik?
2013. aug. 10. 08:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell annyit innia, hogy berúgjon?? Én elsőnek ezt a problémát kezelném, s ezzel talán a másik is megoldódik.
2013. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Őt az ital álmosítja ezért alszik el akár az utcán is.
2013. aug. 10. 08:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak, akik kötekedőek lesznek az italtól, vannak akik elalszanak. Ez utóbbi a két rossz közül a kisebb rossz. Sokat nem tudsz csinálni, próbálj beszélni a fejével, hogy az utcán alvás elég megalázó helyzet!
2013. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen...de még én sem tudo. Felketeni ilyenkor...szerencsére nagyon ritkán csinál ilyet, 5 ev alatt 3 szor, abból 2 szer otthon , 1 szer a mentősök keltették utcán délelőtt 10-kor.. Mvel tudom, hogy csak úgy nem csinál ilyet ezutóbbi is 2 éve történt, nem aggódok.

Ahhoz nagyon ki kell rugnia a hámból (8-10 feles plusz sör/bor rövid idő alatt") ilyet ritkán tesz, vagy akkor ha nem megy sehova, így pedig nem aggódok...tesója is így reagál a túlzott italra..genetika...



A párodnak meg kellene tanulnia mennyit bír, hoszen az neki sem "buli" ha elalszik..veszélyes is, értem az aggodalmad...


Meg kell vele értetni, hogy aki nem bírja az ne igyék, vagy ne annyit, mert nagyon veszélyes, főleg ha Bp-en teszi ezt, akkor fokozottabban...


Ráadásul ilyenkor pl a páromat képtelenség felkelteni, annó gólyatáborban több vicces sztorit is kreáltak belőle...körberajzolták fehér krétával, aztán helyszínelőset "játszottak" erre kelr másnap délben... Stb

Szerencsére így 30-hoz közeledvén "kinőtte" , inkább 20-21 éves korában volt gond, szerencsére én már csak hallomásból tudom...



Mennyi idős a párod?

2013. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ritkán csinálja, akkor menj érte.
2013. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
"Szerencsére nem BP-n lakunk hanem egy kis faluban, és valaki mindig észreveszi, ha az utcán fekszik. De nem mindenki ilyen jó ember és félek, hogy egyszer kirabolják vagy ilyesmi.
2013. aug. 10. 08:38
 9/14 anonim válasza:

Szerintem ne igyon annyit vagy legalább egyen előtte.

Én golyóállóra szoktam inni magam és egy ponton túl én is aluszékony vagyok. Én a barátaimmal szoktam eljárni és elvileg figyelnek rám ha a kelleténél többet iszok.

2013. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szintén alkoholtól elalvós típus vagyok. Annyival szoktam kivédeni, hogy sok folyadékot és koffeintartalmú italt is iszok mellé (kávé, energiaital).

Kivéve, ha pl itthon iszunk, akkor az ágyig eljutok és reggelig nincs gond velem.


De nálam olyan szinten igaz ez, hogy csapatépítőn két pohár bor és 2 cl pálinka után, miközben a főnökömmel beszélgettem (!!), egyszercsak lecsuklott a fejem a széken ülve. Rendes volt, felébresztgetett, kérdezte baj van-e.

Mondtam, hogy rosszul bírom a piát és sajnos ilyen hatása van rám, hogy elaltat. Elmosolyodott, betámogatott a szállásig, megállt az ajtóban, amikor becsuktam magam mögött, akkor ment tovább - meggyőződve róla, hogy az ágyig eljutottam :)

2013. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!