Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 4 hónapja szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 hónapja szakítottunk a volt barátommal, nekem is van már új kapcsolatom, nagyon szeretem a barátom, de mégis szoktam nézegetni a volt barátom facebookját. Normális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vele újra járni, szimplán érdekel, hogy mi van vele.
2013. aug. 10. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1es vok hát nekem rossz volt mert én nem vok az a fajta aki több vasat tart a tűzbe rendesen ki is voltam mindennap xanaxal tudtam csak aludni utána két hónapig írogattam neki h jöjjön hozzám vissza megbocsátom...
2013. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdeklődni az ex iránt teljesen normális. Ha zavar, akkor próbálj meg tudatosan leszokni erről, de ez idővel úgyis megtörténik. Négy hónap után még egyáltalán nem gáz, de ha majd nyaralás közben is az ő képeit nézegeted, az azért necces lesz.
2021. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!