Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezek a fiúk hogyan szedik fel a szép lányokat?

Figyelt kérdés
Néha látok nem igazán vonzó, nem is igazán férfias kinézetű fiúkat szép lánnyal együtt kézenfogva és ilyenkor elgondolkodom azért, hogy vajon egy ilyen csúnya fiú hogyan szedte fel azt a szép lányt és vajon elutasította-e először a szép lány a fiút vagy hogyan jöttek össze egyáltalána, amikor egy ilyen szép csaj bármelyik jó pasit megkaphatja és mégis egy ilyen csúfsággal áll inkább össze. Amúgy a kérdés engem is érint , mivel én si a ronda fúk közé tartozom, ennek ellenére nem is olyan rég én is smároltam például egy szép csajjal és furcsáltam is, hogy nem utasított el, hanem viszonozta a csókot. Pedig csóró vagyok, nem is vettem neki semmit, és az álompasitól annyira messze vagyok, hogy gyakran belémkötnek ilyen menő fiúk, hogy milyen nyomi vagyok stb. Valahogy rejtély ez nekem, hogy a szép lányok miért állnak le rodna fiúkkal nagy ritkán, hiszen annyi helyes fiú van én is mindig ilyen helyes, kigyúrt magas srác akartam lenni, akikre minden csaj bukik lényegében és mégis vannak szép lányok, akik ilyen magamfajta okádékokkal is leállnak néha, de vajon miért lehet ez, mi lehet egy ilyen lány fejében, mit gondolhat, a barátnői piszkálják vajon, hogy milyen okádékkal van együtt? Miért nem undorodnak egy olyan fiútól, akitől a legtöbb lányt a hányinger kerülgetné? mert igen, rám már mondta lány, hogy fúj, hányna ha csak hozzáérnék, erre mégis szép csajjal smároltam, még, ha csak eggyel is eddig. A többi lány inkább átlagos vagy nem igazán szép volt.
2013. aug. 10. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Gratulálok, kicsit legalább változtattál a szövegen.
2013. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem minden lány felszínes és buta. Kisugárzás sokat jelent a srác részéről.
2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira csúnya akkor nme lehetsz. És vannak csúnya fiúk, akik pont hogy tetszenek lányoknak, mert olyan az ízlésuk. Az egyik csúnyának véli, a másik helyesnek. Kuldesz képet priviben? :) Akkor megmondom csúnya vagy-e :D ;D
2013. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor mint nő kérlek, definiáld nekem, mit jelent, hogy csúnya egy férfi?


Azt, hogy nem szép? Egy férfi nekem ne is legyen az... inkább karakteres...


Ha választanom kellene, hogy Jean Reno, vagy Leonardio di Caprio, toronymagasan az első nyerne...


Ahogy Giuliano Gemma is háttérbe szorulna Clint Eastwood mellett...


És hogy ma ismertebbeket is mondjak...


Ha mondjuk Robert Pattinson és Hugh Laurie közt kellene választani, akkor az utóbbi...


Ízlések és pofonok különbözőek... lehet olyan lány, aki undorodik tőled, de lehet van olyan, aki meg folyton rólad álmodozik, úgy, hogy nem is tudsz róla... karakter, kisugárzás, magabiztosság, jó szöveg... sok mindentől függ.

2013. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne féltékenykedj
2013. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sok pénz kell csak hozzá.
2013. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Válasz azóta sincs erre.
2013. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!