Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el sokan azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan azokat akik szeretőt tartanak? SZtem ezek közül nagyon sok maga is ezt csinálja csak fél bevallani

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy sokan csinálják, még nem lesz helyes dolog! Ne azzal takarózz, hogy de más is ezt teszi!
2009. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én is elítélem...

1. a szeretőnknek ha van párja, akkor ha kitudódik akkor nagy baj lesz...

2. ha a mi párunk megtudja, akkor nagy baj lesz...

3. ha a mi párunk megtudja, és a szeretőnk elhagy, akkor két szék közül padló...


szerintem, csak a buta ösztönlények tartanak szeretőt, nem tudják kontrollálni az ösztöneiket, mint az állatok... kefélni kell, mindegy kivel. hiába szereti a párját, félrekefél... ez nem elítélendő?

2009. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit hogy, ha nem szereti a párját aki szeretőt tart, akkor miért nem hagyja el? ja, hogy jó a biztos pont az életben... szánalmas...
2009. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem takarózom, csak kíváncsi vagyok, én mindig is felvállaltam hogy ilyen vagyok, általában minden párom mellett volt szeretőm is régóta ugyan az szóval nem kell azt hinni hogy fűvel fával, ezt a barátaim tudják,persze a párom nem mert akkor az úgy már nem izgalmas. amúgy nem érdekel ki mit gondol rólam, mert én így vagyok egész, aki nem érti azzal sincs semmi baj, nem vagyunk egyformák
2009. okt. 27. 10:36
 5/6 A kérdező kommentje:
én szeretem a párom de szeretem az izgalmat is és a szeretőm is párkapcs-ban él, senki nem akar többet a másiktól és ez csak így tud működni sztem, érzelmek nélkül mert különben egy idő után valamelyik fél többet akarna az senkinek nem jó
2009. okt. 27. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden hülyénél van még hülyébb...

És ha egymásra találnak egy tisztán érezelemmentes afférhoz, egészségükre! Bár efféle izgalmakra ott lennének a kvák, de a mai világban csak jobb ülni a pénzen.

2009. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!