Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető hogy nekem is jól esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy nekem is jól esne?

Figyelt kérdés

Szóval először is szeretném letisztázni. Nem vagyok olyan lány akinek ha megtetszik egy pasi már akkor az esküvőt tervezgeti, meg hogy milyenek lesznek a gyerekeink stb. Alapjáraton nem is vágyom az esküvőre, még csak a pártját se fogom.


Visznt a barátom sose mondja hogy egyszer majd elvesz feleségül. Nem azért, mert tudom, hogy valószínűleg nem így lesz. Ki tudja mit hoz a jövő meg együtt leszünk amíg együtt leszünk. Csak már más pároknál is hallottam, hogy a fiú mondja a lánynak, hogyha majd a feleségem leszel stb. AZ exem is mondta és egyszerűen jól esett. Hiába tudtam hogy nem így lesz. Mégis jól esett.


Túl gyerekes vagyok, ha csak egyszer szeretném hallani? Csak azért mert jól esne.


17/L


2013. aug. 11. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.. az én pasim 27éves, és nem mondta:(((
2013. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, túl gyerekes! Ilyet nem szokás mondani! Az a jó, ha egy 17 évesnek NEM mondanak ilyet! Mellesleg, fura, hogy neked jól esne! Én például irtóznék tőle, mert ha ilyen hazug szavakat simán a fejemhez vág, akkor kb. bármit a fejemhez vághat! (Úgy értem, ez még annyira bizonytalan dolog, ilyeneket ne ígérgessen) Szerintem a barátod is így gondolkozik, vagy eszébe se jut, és ez így van rendjén! Ráérsz te még ilyeneket kapni... És jó ha azt egy komoly, felnőtt kapcsolatban kapod. Szerintem tényleg butaság ha ezen mérgelődsz!
2013. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekes vagy. Egyrészt, elég felszínes dolog azt mondani, hogy nem akarsz esküvőt stb., mert ha ez tényleg így lenne, akkor nem esne jól, ha jövendőbeli feleségként emlegetnének. Vagy csak így érzed biztosnak a kapcsolatot: Ez is szánalmas.

Másrészről szándékok ide vagy oda, 17 évesen olyan baromi korai erről beszélni, hogy az leírhatatlan. Inkább az érettség jeleként értelmezném, ha egy fiú nem beszél ilyesmiről, mert valószínűleg megfontoltan tervez, és ha majd egyszer szóba hozza, akkor el is vesz.

2013. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amit már mondtak + akkor ezek szerinted neked az esik jól, ha mindenfélét össze hazudoznak, nincs felelősség semmi, nem kell miatta aggódni mert úgyis csak hazugság,, az nagyon cool


kérdező ha az én barátnőm lennél, elvinnélek mindenféle romantikus helyre az Eiffel-toronyba, a Golden Gate bridghez, vennék neked virágot, körbe hajóznak az óceánt egy luxus hajón, aztán egy szolidabb szuper meglepetés partin megkérném a kezed :)

2013. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!