Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nektek is rosszul esne, vagy csak én vagyok túl naiv és érzékeny?

Figyelt kérdés

Nektek is rosszul esne, ha a párotok egy olyan rendezvényen, ahol ti nem vagytok ott, a haverjaival a földig inná magát, majd akárhogy próbáljátok elérni, nem sikerül, miközben meg volt beszélve, hogy az adott időpontban felhív? Ez történt, és nagyon rosszul esett. Akkor nem tudtam miért nem válaszol semmire, ráadásul nekem már nagyon hiányzott,és nem tudtunk talizni, ezért gondoltam egy 5perces hívásra van ideje.Mint ma kiderült, nagyon lerészegedett, és mikor én kerestem, az út szélén adta ki magából a piát. Ráadásul pont a múlt héten mondta azt, hogy amióta velem van nem rúgott be, mert mellettem nem kell a pia...

Nagyon szíven ütött ez a dolog, szerintetek túl naiv vagyok, vagy nektek sem esne jól?És van erre valami gyógyír?:/ Persze ma olyan volt, mintha mi sem történt volna.


2013. jún. 15. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért néha hagy menjen már fel haverokkal kicsit kiadni magából az állatot. Olyankor fogadd el, hogy kiereszti a fáradt gőzt.


Ha ezen duzzogsz eléggé hisztis vagy.

2013. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hisztiztem neki egyáltalán.

Csak így magamban gondolkodva nagyon rossz érzésem lett ezzel kapcsolatban. Akkor miért mondja, hogy mellettem nem kell a pia? Egész nap nem is beszéltünk, ráadásul egész hétvégén nem is tudunk találkozni, így egy telefon hiányzott volna,de 5 percet nem szánt rá.

2013. jún. 15. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthető a te nézőpontod is, de időnként ki kell engedni a fáradt gőzt. Ha előtted sokat ivott most meg hosszú idő után csak most az szerintem már egy szép eredmény. Lehet hogy csak most jobban megütötte a kevesebb pia mint amire emlékezett hogy bírja. Én ha iszogatok haverokkal vagy ilyesmi akkor teljesen kiesik az időérzékem. Lehet hogy ez miatt nem hívott fel vagy nagyon pörgős este volt.
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nemár! Az ember azért, megy el valahova, hogy szórakozzon, ez az öt perces beszélgetés nagy baromság vagy menj vele ha hív vagy majd utólag beszéljetek de ez, hogy közben miért kellene hívnia, hisz szórakozik!!!
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az en parom megy el valahova csak annyit kerek, hogy mikor hazaert hivjon fel vagy ha nem akar beszelgetni uzenjen, hogy egyben otthon van. Csak, hogy tudjam minden rendben. Nem hivogatom, nem irkalok neki, hagyom szorakozni. Szerintem tegy igy te is, ha elmegy valahova szorakozni, hagyd hogy kikapcsolodjon, es ne hivd fel, amugy is ha szol a zene nem biztos, hogy meghallja. En se szoktam a telefonomat nezegetni, ha elmegyek valahova. Amugy meg elofordul, hogy a pasik neha reszegek, de ez van, levezetik a feszultseget. Szerintem egy kicsit felfujod a dolgot.
2013. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bulizott,és tele volt.Mit vársz tőle?Hogy emlékezzen totál részegen,hogy mit ígért?Akkor különben sem a telefonját nézegeti az ember.Máskor kellett volna kerested,itt az időzítéssel volt a baj.
2013. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De egész nap nem beszéltünk, és semmi...máskor ha ő épp unatkozik órákig akarna beszélni, és ha én nem érek rá, akkor dunnyog, hogy nem foglalkozom vele eleget. De nekem mindig lenne 5 percem:/ Nem tudom miért vagyok ilyen érzékeny...hogy felejtsem el?
2013. jún. 15. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked talán mindig van öt perced, de azért a pasik nem így gondolkodnak erről... nyugi, semmi gáz nincs vele, ez teljesen normális.
2013. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért esne rosszul, mert biztos nagyon aggódnék, főleg ha megígérte, hogy felhív. Miért nem hív, miért nem tudom elérni, csak túl jót bulizik-e, vagy történt vele valami?

De túl nagy ügyet azért nem csinálnék belőle. Kicsit jobban belemerült a buliba, mint tervezte. Ettől még nem dől össze a világ.

2013. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!