Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak, akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, akkor most mit is csináljak mint Nő?

Figyelt kérdés

A férfiak ugye nem szeretik, ha a nő célozgat valamire, inkább mondja meg mit akar.

De akkor, ha megmondom, kerek-perec, hogy mi nem tetszik, és mit akarok, akkor miért vagyok le hisztis libázva?



2013. aug. 11. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a fiu hülye képtelen normális kimmunikáciora,én örülnék ha lány megmondaná mi a gond,min változtassak
2013. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crawenn ***** válasza:
100%
Ha kimondod, mit akarsz, az jobban bejön nekünk, aki pedig felrója neked hogy kimondod ami bánt, az egy farok. Másszóval: A hiba nem az ön készülékében van.
2013. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor érdemes megvizsgálni az általad kért dolog fontosságát. Lehet, hogy jelentéktelennek tartja a srác.
2013. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg a közlés módja is döntő fontosságú. Nem kell egyből ráereszteni az emberre a magas C-t, vagy hadarva, három és fél másodperc alatt fejrázás keretében kiadni az egészet. Ha normális, emberi hangnemben mondod el, akkor nem valószínű, hogy le hisztis libáznak.
2013. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos, arra mindig ügyelek, hogy normális emberi hangnemben beszéljek. Ha valahol felhúztak, és tudom, hogy nem megy, akkor inkább nem is hozok fel semmilyen fontos témát.
2013. aug. 11. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:

"Drágám, zavar az a nő a munkahelyeden, mert szerintem ki akar kezdeni veled, és ez engem rosszul érint, a kedvemért lehetnél vele kicsit távolságtartóbb is."


Egyszer.


"Már megint azzal a nővel voltál, tudom! Ne hazudjál tudom! Mert róla fantáziálsz! És én már nem is vagyok elég jó neked, minek fantáziálsz róla?! Nem veszed észre, hogy ez nekem milyen megalázó, hogy róla fantáziálsz és még hazudsz is, és állandóan nyomul rád, és különben is! Elegem van belőled, te sose értesz meg, és tudom, hogy meg fogsz csalni!"...


Kétszer...


A kettő közt szerintem jelentős különbség van, pedig mindkét esetben elég egyértelmű, hogy a másik nő a gond.

2013. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

HÁt igen, nem ismertek, így aztán azt mondok, amit akarok. De az az igazság, hogy olyan stílusban nem igazán tudok beszélni, mint a második leírás. Ha így beszélnék, akkor teljesen jogos lenne a hisztisnek titulálás, de én tudom, hogy nem ilyen vagyok, így nem érzem annak.

De nagyon jó volt ez a válasz. Kösz.

2013. aug. 11. 12:53
 8/13 viktor123456 ***** válasza:
Konkrét példát mondanál? Mert lehet, hogy a téma volt marhaság.
2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az egyik az volt, hogy emlékeztettem rá, hogy már egy hónapja megkértem arra, hogy keressen egy gázszerelőt, és nézesse meg a kazánt, még fűtési szezon előtt. Erre az volt a válasza, hogy majd valamikor meglesz. Mit hisztizek rajta.


A másik pedig az volt, hogy én nem tudom beérni a háromheti egy szexszel, főleg úgy nem, hogy más módon sem elégít ki. Erre meg csak annyit mondott, hogy ő fáradt, nem képes többre, és ha még egyszer ezen hisztizek, akkor még ennyi sem lesz.

2013. aug. 12. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg a leírtak szerint folyt le, akkor szerintem hagyd ott a pi.csába ez egy tirpák. Amúgy hány évesek vagytok?
2013. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!