Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány miért megy bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért megy bele egy olyan kapcsolatba, ahol konkrétan ő van a fiú szerepébe?

Figyelt kérdés

Most nem a legdurvább dolgokra gondoltam. De a lány kezdeményezett mindenta kapcsolat elején (randi, csók stb) , ő hoz döntéseket stb.


A csávó meg pont úgy viselkedik mintha lány lenne.

Kaptam is panaszt rá , hogy nem érzi magát nőnek a kapcsolatban meg és hiányzik is ez neki.


De mégis úgy tűnik nekem, hogy szereti srácot.Ha azt várja , hogy majd megváltozik egyszer az csak felesleges álomkergetés az esetek 95%-ába.


18/f


2013. aug. 11. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... ha valaki nagyon nagyon odavan egy emberért, akármilyen is az... nehéz elfogadnia, hogy az úgy nem lesz jó :) mert néha épp csak egy kis kompromisszum kell, hogy jobb legyen.. néha meg javíthatatlan.
2013. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úristen, de papucs a srác :SSSS

Most nem azt mondom, mert valamilyen szinten én is élvezném az ilyen szerepet, de azért ez már nekem is túúúúlzás!! Azért az ultragáz, hogy a fiú teljesen önállótlan!


Szegény lány nagyon szerelmes, ez van :/

2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21f
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akit érdekel annak leírom privátban az egész sztorit.


Szerintem is nagyon gáz főleg 1-2 jelenet ami történt.

2013. aug. 11. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali leírnád priviben a történteket? Hátha van megoldás..
2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is leírnád? Így elég nehéz válaszolni :(
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!