Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tapasztaltok gyakrab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tapasztaltok gyakrabban? Hogy egy lány konkrétan elutasít, vagy hogy valamiképpen leráz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamiképpen leráz.Nem akarnak megbántani a konkrét elutasítással.De a legtöbb esetben az kéne.Úgy egyszerűbb lenne lezárni.Nem reménykedni
2012. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem nem annyira bánt meg, ha valamiért nemet mondanak, de amikor csak várok és várok, hogy na miért nem válaszol már, vagy ilyesmi, és egyre jobban sejtem, hogy csak le akar rázni, az iszonyat rossz.
2012. dec. 9. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig csak leráztak. Konkrétan sosem mondták meg, mi a probléma, és ebbe fogok beleőrülni szép lassan.
2012. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon szoktam próbálkozni de olyat már láttam hogy ugyanott szálltam le ahogy egy lány és láttam rajta mintha azt hinné hogy követem és elég gyorsan lelépett:):P
2012. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaja, leginkább lerázás.
2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szituációfüggő... én általában szeretem egyértelműen közölni, hogy mi a helyzet, de ha egy pasi nem is próbálkozik konkrétan, csak vár, hogy én lépjek, vagy esetleg még nem tartunk ott, hogy elutasítsam, akkor meg is feledkezem róla, hogy el kéne utasítanom...

Most jutott például eszembe, hogy van valaki, akinek már hetekkel ezelőtt megígértem, hogy egyszer kávézunk, néha óvatoskodva bejelentkezik, de nem hozta fel azóta a témát. Most őt például el kellene utasítanom?!


A másik véglet, amikor valakinek kerek-perec megmondom már az elején, hogy nem lesz köztünk semmi, és még mindig tovább próbálkozik... na akkor jön a lerázós taktika, nem érek rá, ha elhív valahova és hasonlók.

2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ahol
2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szituációfüggő... én általában szeretem egyértelműen közölni, hogy mi a helyzet, de ha egy pasi nem is próbálkozik konkrétan, csak vár, hogy én lépjek, vagy esetleg még nem tartunk ott, hogy elutasítsam, akkor meg is feledkezem róla, hogy el kéne utasítanom...

Most jutott például eszembe, hogy van valaki, akinek már hetekkel ezelőtt megígértem, hogy egyszer kávézunk, néha óvatoskodva bejelentkezik, de nem hozta fel azóta a témát. Most őt például el kellene utasítanom?!


A másik véglet, amikor valakinek kerek-perec megmondom már az elején, hogy nem lesz köztünk semmi, és még mindig tovább próbálkozik... na akkor jön a lerázós taktika, nem érek rá, ha elhív valahova és hasonlók.

2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez annyira tré.. Miért nem lehet egyértelműen közölni a másikkal? Akkor mehetne tovább, nem ragadna le valakinél, akinél esélye sincs.
2012. dec. 9. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább leráz, de annál is gyakoribb, h direkt húzza az agyamat, úgy csinál, mintha tetszenék neki, aztán magamtól jövök rá egy idő után, h csak kamuzik.
2012. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!