Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek ilyen lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Aki szép, kedves, érzékeny, nagyon odaadó, de nem túl társasági ember, inkább visszahúzódóbb, csendesebb típus, aki jobban szeret kettesben lenni veletek és kerüli a nagyobb társaságokat. (A visszahúzódása pedig nem azt jelenti, hogy prűd v. szende) Ja és általánosságban kérdezem, nem társkeresés céljából. Köszi az értelmes válaszokat.
2013. aug. 11. 15:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként mások is ilyennek látnak.

2013. aug. 11. 16:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Ilyet keresek magamnak már régóta,csak sehol nem találtam még. :)
2013. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jól hangzik
2013. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek már nagyon rég óta:) Ha gondolod írj privátban.
2013. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, hogy legtöbben azt írjátok, hogy igen, a valóságban viszont a legtöbb fiú legszívesebben csak belerúgna az ilyen lányokba, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Vagy akinek éppen nincs barátnője, annak mindegy lenne.
2013. aug. 11. 16:09
 16/20 anonim ***** válasza:

Tudod , ha elbújsz az emberek elől ne várd el , hogy könnyen rád találnak.


Én pl szeretem a vagányabb csajokat is akik meg tudják magukat védeni és önállóan is teljesek , viszont a csendes csajokat is ugyanúgy imádom.


Személyiség nagyon sokat vet latba.

2013. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szerintem a csendes csajok is meg tudják magukat védeni és önállóan is lehetnek teljesek, nem csak a vagány csajok.

Csak lehet, hogy másképpen.

2013. aug. 11. 17:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy nem hallod a hangját,az nem azt jelenti,hogy nem is tudja hallatni.
2013. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

attól hogy valaki ilyen még nem gyámoltalan..

mindenkinek van szája és tudja is használni.. ;)

2013. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Úgy megnéznék egy ilyen lányt egy képen.
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!