Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok főzni! Így mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok főzni! Így mi a kulcs a férfi szívéhez?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el főzőcskézni, sütni, de egyre nyilvánvalóbb, hogy mint egyéb tevékenységekhez, ehhez sem nagyon értek. :-( Odaégetem, nem kel meg a tészta, túl kemény marad a zöldség, pedig már órák óta főzöm.... Egyszerűen mindig elrontok valamit!

Van az a mondás: Egy férfi szívéhez a gyomrán ár vezet az út.

Ha nem tudok főzni, nincs valami kiskapu?

17\L


2013. aug. 11. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De van: hideg sör.
2013. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sűrűn szétteszed a lábad, az a kiskapu
2013. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szopás.
2013. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég, ha őszinte vagy, normálisan öltözködsz és nem k**válkodsz. És ha már az őszinteség megy, akkor egyből be is vallod, hogy sajnos nem vagy tehetséges a főzésben :D
2013. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor a pizza futár tel.száma.
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármi más, a legtöbb csaj akit ismerek nem tud, de nem gond a mai világban. Van ahol a barátja főz. :)
2013. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ez olyan gáz! :-( Szeretnék főzni, sütni, élvezem a sürgést-forgást a konyhában, csak az eredmény nem lesz olyan, amilyennek kéne...
2013. aug. 11. 18:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Hasonló ízlésünk van a barátommal, nagyon szeretem, őszinte vagyok hozzá... Imádom a szexet és tökéletesen tudok sört csapolni. Eddig nem panaszkodott rám, pedig nem tudok főzni :D

19/L

2013. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyakorold.
2013. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos ma már a főzés, de ha neked az akkor menni fog előbb-utóbb. :)
2013. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!