Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit ez a férfi?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 3 hónapja megismertem egy férfit, hát 20 évvel idősebb nálam, egyedülálló, de nagyon jófej velem.

Mindig már messziről integet, ha meglát, én meg vissza neki.

Nemrég ismerősök lettünk a facebook-on, és ha én bármit megosztok, de tényleg bármit, mindig lájkol.

Kicsit fura is, meg zavaró is, de valahol meg jó is.



2013. aug. 11. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért van ennyi apakomplexusos? : s
2013. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már miért volnék apakomplexusos?
2013. aug. 11. 01:43
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
hány éves vagy?
2013. aug. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy vszséggel igencsak bejössz neki.
2013. aug. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akarhat,de full bénán nyomja,vagyis nem nyit semmit se,nem olt,nem hív randira,de közben meg integet meg lájkolgat mint egy idióta 13 éves.


egy nagyszerű női teszttel próbára tehetnéd,hogy ki is ő.

tedd szóvá,hogy nem igazán kellene mindent lájkolnia,mert még azt fogod hinni,hogy ő egy kukkoló.

ez egy kiváló szűrő és a döntésedben is segíthetne.

1.ha erre elkezd mentegetőzni,hogy elnézést meg minden,nem azért így meg úgy,akkor egy puhapöts gyökér,nem érdemes foglalkoznod vele.

2.ha azt válaszolja rá mosolyogva lazán-igen,egy gonosz kukkoló vagyok,előző életemben is ordas farkas voltam és ártatlan báránykákra lestem.

akkor meg vágj bele!:)

2013. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

munkahelyiházinyuszi kategória? almás:D


No meg, ha egy férfi csak lájkolgat, azzal nem lehet komolyan venni:D

2013. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!