Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak? Én lennék a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak? Én lennék a hülye?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam. feszül a mellkasom, nehéz a levegő vétel...

a fiú akivel 4 évig együtt voltam, úgy tűnik megcsalt,vagy legalábbis meg akart. már úgy két hónapja feltűnt, hogy a kolléganőjével milyen jól el van, smsezgetnek , facebookon ír neki üzeneteket (amiket tagadott) mindennap megnézi az adatlapját. később az smseket titkolta, rejtegette, törölte. esténként némította a telefonját, majd le is fordította, hogy ne látszódjon , ha világít. ma elvettem a telefonját és olyan sms volt benne, hogy a barátom írt tegnap a nőnek, hogy most sem akar esetleg a nő vele találkozni? mire a nő írta, hogy ez olyan mint egy randi (férjes) és lehet nem kéne, meg visszább kéne venniük. plusz ilyen mosolygós fejek, enyhe flörtök.

mikor számon kértem, olyan volt az arca mint akit nem érdekel az egész, mondta, hogy nincs köztük semmi, meg csak jó vele beszélgetni. a nő megérti.(igen nekem soha semmit nem mond el, mondván, hogy én úgy se értem meg)

plusz mostanában szinte soha nem alszunk együtt mert mindig kitalál valamit ,hogy pl meleg van és jobb ha nem vagyunk együtt indok.

tudom azt hogy az utóbbi 3 hónapban elég rosszu a alakult a kapcsoltaunk mivel én egy hónapig nagyon sokat tanultam egy vizsgára, akkor keveseet figyeltem rá, és akkor nagyon ki volt bukva hogy többet akar, de amikor rá akartam figyelni a vizsga után , teljesen más lett. akkoriban kezdhetett a nővel beszélgetni. midig mindenen ordibált velem, ha valamire rábukkantam a nővel kapcsolatban addig ordibált és hibáztatott míg elhittem hogy én vagyok a hülye és rosszra gondolok.aztán most az utolsó két hétben mondtam neki hogy oké én olyan leszek amit te szeretnél egy nagyon figyelmes barátnő. és akármit tettem őt nem érdekelte, csak azt hajtotta hogy milyen rossz vagyok. de rájöttem, biztos a nő miatt volt. szerintetek mi tévő legyek? tudom én döntök. csak kíváncsi vagyok. 20L


2013. aug. 11. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tudsz vele lenni ezek után,akkor maradj vele. Bár aki egyszer megtette....
2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem tudom, hogy megcsalt -e ? szerintetek? :/ ezt soha nem fogom meg tudni igaz? hiába kérdeztem azt mondja nem. de úgyse vallaná be soha ha megcsalt volna!
2013. aug. 11. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nincs meg a bizalom,márpedig nincs meg,akkor ne eröltesd!
2013. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem én tehetek róla, hogy nincs meg. hazudozik, és látod titkolózik ,meg ez a nő. nem tudom már rengeteget szenvedtem miatta, annyi mindent elnéztem neki (még sose vallott be megcsalást, nem is tudok róla, de sok gyanús dolga volt már) . ő volt az első szerelmem, de kezdem úgy érezni, hogy nem érdemlem ezt, és ha ilyen mindenki akkor lehet bele törődök inkább, hogy egyedül éljek egész életemben..
2013. aug. 11. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem te tehetsz róla,de ugye nincs meg.

Nem sokat agyalnék a helyedben azon h kidobjam-e.

Azért ne ragadtasd el magad,nem mindenki ilyen,most csalódtál azért érzel így. Nagyon fiatal vagy még...

2013. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ezt mondom, de ennek a kapcsolatnak akkor sincs értelme ha nem csalt (még) meg. Ez az a fázis, amikor már nyűg vagy a nyakán, mondvacsinált indokokkal próbál eltávolodni tőled, mindenért téged hibáztat, és be is magyarázza magának hogy mindenért te vagy a hibás, de ami a legrosszabb, még neked is bemagyarázza. Egy NORMÁLIS pasi megértő ha egy fontos vizsgáról vagy bármilyen számodra fontos dologról van szó, amiért ideiglenesen nem tudsz vele annyit foglalkozni, hiszen ezt nem szórakozásból csinálod hanem sajnos kötelesség. A barátodnak viszont szórakozás az hogy a másik nőt űzi, belőled meg pincsikutyát csinál, és még te érzed magad rosszul magad ettől. Ne alázkodj meg neki, ne küzdj érte ha ilyeneket tesz veled! Tudom hogy könnyen beszélek, de sajnos a ti kapcsolatotokban eljött az a pont amikor ki kell húznod magad, erőt venni magadon és elhagyni :S
2013. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os amit írtál úgy érzem, hogy teljesen igaz. Tényleg így van. de nagyon szenvedek , mert mindig amikor találkozok vele, már elsírom magam, mert látom ,hogy mennyire érdektelen. és fáj látni, hogy mit tesz a kapcsolatunkkal.a legjobban lehet az fáj, hogy mindennek a tetejébe mindenkinek és saját magának is azt mondja, hogy az én hibám minden, hogy én nem vagyok képes változni, holott ez nem igaz. de már ezt tényleg nem bírom tovább csinálni , nap mint nap küzdök érte, és ha bármit olyat mondok ami nem tetszik neki, ordít velem és olyanokat mondd, hogy elegem van belőled stb. Már nem is tudom, hogy miért maradnék? Ez meg csak a tetejébe jön, hogy titkoban smsezik és úgy érzem , hogy az érzelmei az iránt a nő iránt erősebbek ,mint irántam. Nagyon fáj. azt is érzem , mintha direkt csinálná, hogy én mondjam ki és hagyjam el őt. a legszebb az volt az egészben hogy amikor megtaláltam az smst akkor is csak is azon aggódott azt kérte tőlem hogy ne mondjam el a munkatársainak nehogy a nőtől elváljon a férje, ne tegyem őket tönkre..
2013. aug. 11. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, soha ne hagyd, hogy így bánjon veled valaki! Miért lennél te a hibás? Azt mondod mindent megpróbálsz és semmi nem elég jó. A tanulást meg valóban meg kellett volna értenie, hiszen épp ezért a párod. Minden kapcsolatban vannak feszült időszakok, de ez nem az. Úgy bánik veled, mint egy ronggyal. Tudja, hogy te úgyis ottvagy neki, ezért bármit megtehet, amit csak akar. Ne hagyd magad ennél jobban megalázni. És ne hidd azt, hogy nem fogsz mást találni. Néha egyedül kell lenni, hogy rendeződjön minden benned és utána újra fel tudj állni és boldog legyél.

Ne várd meg, amíg megcsal, mert semmi joga így megalázni és eltaposni téged.

Ha rendbe akarod még hozni, akkor ültesd le és beszéld meg vele a dolgokat, hogy elhanyagol és rosszul bánik veled és próbáljon változtatni. Ha ez sem segít, akkor szerintem a szakításon kívül nincs megoldás.

Sajnálom, hogy így alakult ez a kapcsolatot, nehéz az első szerelmet elengedni, de sajnos ebben az esetben az lenne a legésszerűbb megoldás.

20/L

2013. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En kirugnam.ebbol jo nem lesz.csinalhatsz akarmit.mar latszik.h o mar nem szeret. Ezt tapasztalatbol mondom.29/n
2013. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os:

4 éves kapcsolatot felrúgni nagyon nehéz, hiszen az életetek már szinte közös... de gondolj bele, más 20 év házasság után vesz erőt magát, és képes elválni, mert egyszerűen nem működik a dolog. Fiatal vagy, ne halogasd a szakítást, mert rengeteg pasival ismerkedhetsz még meg! Nekem egy 3 éves kapcsolatomnak lett vége fél évvel ezelőtt, nagyon szerettem a srácot, és ő ennyire durvákat nem csinált velem sosem szerencsére, de éreztem hogy ő is ezt csinálja: mindenért engem hoz ki rossznak, akkor is ha ő viselkedett úgy mint egy elmebeteg. Gyáva volt elém állni és kimondani hogy szakítani akar, csak bántani tudott, és meg is várta az a szerencsétlen hogy én dobjam ki. A barátoddal ez már nem lesz a régi, ha együtt maradtok, egyedül akkor van 1 kis esélyetek együtt, ha szétmentek, a barátod hiányolni kezd és küzdeni kezd érted mert rájött hogy egy barom volt. Ez a taktika sokaknak bevált már, a jelenlegi helyzeted viszont csak tovább fog mérgesedni. 20/L

2013. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!