Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az érzés azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés azt jelenti, hogy feladtam az idegeskedést már, és "nem érdekel" állapotban vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és két éve vagyok együtt a barátommal(Ő 17). A barátom az átlag fiúknál is gyerekesebb. Mikor összejöttünk rengeteget bókolt, dicsért, oda volt értem. Én az elején nem teljesen tudtam, mit érzek, de végül együtt maradtunk. A találkozások miatt RENGETEGET hisztiztem(egy iskolába járunk, Ő igényli azt, hogy minden szünetben együtt legyünk. Én meg azt, hogy iskola után egy órát kettesben, ami nem valósult meg úgy ahogy én igényelném, mert haza kellett mennie, wc-znie kellett, éhes volt, stb). Vagy oylanért hisztiztem, hogy velem járt, és megkérdezte egy másik lánytól, hogy mi lenne, ha megcsókolná(azért, hogy kiderítse tetszik-e a lánynak). Sajnos annyit hisztiztem, hogy Ő már nem merte elmondani a véleményét, ugyanakkor a találkozások miatt szerintem jogos volt a hiszti(nyáron is csak heti két napot akart). Egy idő után fordult a kocka, és mintha én tepernék azóta utána. Rájöttem, hogy a hisztimmel elmarhatom, és azóta félek, hogy elvesztem. Azóta valahogy Ő is más lett: alig bókol, alig dicsér, nem ad már úgy magára. Egy időben nagyon tiszteletlen volt velem. Most is úgy érzem, hogy nem tart valami sokra. Megbámulta előttem a szép lányokat(nem csak megnézte, hanem végigmérte, rajtuk maradt a szeme), és mostmár kielégülni se akar úgy, mint eddig. Ha megkérem, hogy pl filmezzünk nem nagyon figyel oda a kérésemre, ráadásul ha társasáozunk, játszunk, folyton a tv-t nézi és nem emlékszik arra amit mondtam, mert nem figyel. Chaten nekem kell fent tartani a témát. Már nem vagyok olyan fontos számára. Bennem a sok küzdelem, megfelelési kényszer(ez vette el az egész nyaramat!), valahogy kiírtott mindent. Nem tudok szakítani a barátommal, mert szeretem! De gyomorgörcsöm van mindentől, ami vele kapcsolatos, hogy hol rúg belém, mikor fog megalázni. Tegnap is mondtam nei, hogy sütök neki sütit(kedveskedésnek szántam), erre közölte, hogy ne süssek, mert van elég sütijük otthon, majd szól, ha süssek...erre nem tudtam mit mondani. Vagy kapott tőlem karkötőket a KÉRÉSÉRE, amiket nem hord. Én is kaptam tőle. Egyszer elfelejtettem felvenni, és egyből megjegyezte, hogy miért nem hordom? Bezzeg Ő sose..

Ráadásul ha átmegyünk hozzá, és facebookozunk, rengetegszer volt olyan, hogy megnézett egy srácot mert mutatni akart valamit, és utána egyből megnéztük a barátnőjét, vagy ha volt kint egy csaj, rákattintott, hogy ez azt hitte ez xy, de engem nem érdekelnek a csajok ha nála vagyok...

Múltkor megis fogta egy lány kezét(van a lánnyak barátja, és eléggé csúnyácska lány), mert hogy olyan neki, mint a testvére, én meg a tudtára adtam, hogy nekem ez nem fér bele, és vette a lapot. De mit csináljak, ha már nem érdekel semmi, de azért fontos nekem?


2013. aug. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

semmit. szánalmas a srác. és iyleneknek van barátnőjük...hát faxa.

egy normális pasi emg menjen a búsba sokszor...


hagyd el! vegyél erőt magadon! egy jó kapcsolat nem arról szól, hogy gyomorgörcsel gondolsz a másikra, és kvázi várod, hogy mikor aláz meg. francokat!

dobd ki, hidd el, hogy lesz jobb pasi.

oké fontosneked. de most csak azért akarsz vele maradni mert fontos?! azért hogy mindig ujra és ujra megalázzon?! hiányzik ez neked? ...

szakíts. könyörögjön akrárhogy ne rendülj meg, és legyen vége a szenvedésednek. meglátod, hogy sokkal sokkal jobb lesz! :)

2013. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért lehet hogy meghallgatnám az ő verzióját is.

egyébként én sose nézem végig a nőket, nem fogom meg más kezét, voltak tapló dolgok amiket csinált, de leeht sok minden van amit te nem írtál le, hogy te mit csináltál

2013. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szenteskedni akarok, biztos voltak dolgok, amikkel megbántottam.:) Viszont az utóbbi időben nemigen volt ilyen, mióta Ő ilyen megalázós. Szó szerint lestem a kívánságait. Két felnőttet is megkérdeztem, akik őszinte emberek, és elszokták mondani, ha nincs igazam, de javarészt nekem adnak igazat. Emellett a barátom tud nagyon kedves is lenni, rengeteg dolgot csinált, de valahogy már csaka rosszat veszem észre.

1. válaszoló igen, ez lenne a leglogikusabb. Tudat alatt reménykedem, hogy megváltozik, mert nem ilyen volt. Többen is látják, hogy a személyisége is változott.

2013. aug. 12. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs valami a háttérben ami miatt megváltozott?
2013. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!