Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok arra kérne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok arra kérne, mutassátok meg magatok akár meztelenül a kamerába, megtennétek szó nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy pl melltartóban, tangában? Elkezdtek kamozni és arra kérne? Vagy rá kell ti is hangolódjatok, és nem menne azonnal a kérésére?

Nemeteket is írjátok meg!


2013. aug. 12. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
persze. volt olyan barátnőm, aki megtette :)
2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt már ilyen, bár nem szó nélkül, egy fél órába került, mire rávettem magam...:D De komoly kapcsolatban élek, azért ehhez kell egy nagyfokú bizalom. 2 hónapos kapcsolatban feltétlenül nem mennék bele.
2013. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én pl nem értem, hogy már 10 hónapja vagyunk együtt,és ha előtte nem beszélgetünk ilyen dolgokról, képtelen vagyok megmutatni bármit is. Ő meg haragszik, hogy ennyi idő után kell kérleljen rá.
2013. aug. 12. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos, hogy haragszik. Ő szokott mutatni valamit? A barátom sem értette először, hogy miért kell annyira rákészülni, hogy megmutassam magam. Aztán megkértem, hogy na most ő mutasson, és egyből megértette. Valahogy fura dolog camon keresztül mutogatni magad.
2013. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is bevállalta, mondtam neki, hogy vagy ez vagy egy más csajokra masztizok egy hétig, amíg távol lesz:D
2013. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem azért nem megy, mert nem vagy megelégedve a testeddel.


Amúgy mi ilyen melegbe néha meztelenül vagyunk a lakásba(együtt lakunk)


21/F

2013. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a meleg egésznapmeztelenül vagyok itthon.

Nem gond ha bármit is csinálni kell.

Ffi

2013. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, ha nem rögzítené
2014. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!