Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi, aki több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi, aki több éves párkapcsolatban él, a barátaival nyaralás alatt megismerkedik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
...aztán mikor haza érkeznek (hajnalban, barátnőjének előadva telefonon, h hulla fáradt. ) első dolga, hogy égen földön felkutatja interneten, majd napi szinten csekkolja, h járt e már az adatlapján a lány és mikor igazolja vissza, az azt jelenti, hogy akar vmit a lánytól esetleg már történt is köztük valami? Persze ezt az egészet letagadta, h nem beszéltek lányokkal, csak mikor kibukott ezt adta elő, h csak beszélgettek és jó arcnak tűnik, nagyon szimpatikus és barátkozni szeretne vele. Először az volt a történet, h régről ismeri egyébként. Na de ha csak barátkozásról lenne szó, egy férfi aki elvileg boldog párkapcsolatban él, nem kutat fel minden áron egy lányt, és allandóan csekkolja, az az első dolga, csak h barátkozzanak . Szerintetek?
2013. aug. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a férfi talál jobbat a jelenlegi csajánál, akkor természetes, hogy lecsekkolja, stb.
2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtetszett neki, megkívánta, de gyáva bevallani. Azt nem tudom, hogy akar e ennél többet, de elgondolkozott rajta. Szerintem eddig nem történt semmi, de mindenesetre elgondolkodtató helyzet.
2013. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már összejött volna nem jelölgetné csak lapítana mint szar a gazban!
2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok: köszönöm a válaszokat. még annyival kiegészíteném, h valóban szép lány,viszont amióta megjegyeztem a barátomnak és összevesztünk rajta, főként mivel ő azzal jött,hogy ha akarna valamit, akkor nem így csinálná, mindenesetre mondhatni ráhatásra, de törölte a lányt facebookról, de elég szarul esik, mivel tényleg azt érzem, h nem barátkozni akart vele...
2013. aug. 8. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó, nyugodjál meg. Akkor téged választott. Néha megesik ám hogy a párunk mellett megtetszik valaki. Jobb esetben szakít az ember, vagy elgondolkozik, és úgy dönt inkább marad.


De én még ráhajtanék a témára, és nyilván ha gyanús az ügy nem bíznék benne, ha nagyon gázul reagálja le, meg szakítanánk is. A te döntésed...

2013. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szarul esik a tudat, illetve rossz belegondolni, hogy hogyan flörtölhetett a lánnyal élőben. ma este még felhozom neki a témát, h beszéljük át és legyen őszinte... aztán megírom hogyan viselkedett és szerintetek mi a teendő. köszönöm
2013. aug. 8. 18:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, felhoztam neki a témát. Nem értette,miért kell ezt még tovabb fokozni, ha már ugyis törölte. De kiderült mikor bekereste,egyből írt is neki, h Ő az és milyen nehéz volt rábukkanni, de sikerült. A lány állítólag még nem válaszolt, de visszaigazolta anno. Azt mondta valóban szép lány,(láttam rajta h nagyon bejön neki),kedves,okos...csak megakarta ismerni,meg amugy is lehet nem lett volna kölcsönös és másik városban él...és hogy amint,az lett volna benne,h megmozgatja tényleg megszakitja vele a kapcsolatot,mert szeret engem. Aztán ilyet nyögött be, h nem is látta a testét,mivel ültek...:O és egyébként is én sokkal jobban bejövök neki és szeret, de valamiért meg akarta ismerni és h nincs ebben semmi...
2013. aug. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!